هتل ترنساتلانتیک و اسپا در قلب زیبایی‌های طبیعی و کوه‌های شکوهمند آنتالیا قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره در منطقه‌ای آرام قرار دارد و تجربه‌ای راحت و درجه یک را در اختیار میهمانان خود قرار می‌دهد. در این هتل می‌توانید از فضاهای بزرگ و هارمونی طبیعت و دریا لذت ببرید.

اتاق‌های هتل جادار بوده و امکانات اساسی نظیر سیستم تهویه هوا، مینی‌بار و تخت‌های راحت را شامل می‌شوند. اینترنت وایفای در دسترس میهمانان است اما هزینه دارد. پارکینگ هتل رایگان است.

اگر اهل ورزش و فعالیت هستید، می‌توانید به باشگاه ورزشی هتل مراجعه کرده و در طول تعطیلات کالری‌های اضافه را بسوزانید. اما اگر فقط به استراحت کردن علاقه دارید، پیشنهاد ما این است که به استخر هتل رفته و از آب گرم آن لذت ببرید. خدمات اسپا نیز در دسترس هستند.

کارکنان هتل ترنساتلانتیک و اسپا چندزبانه هستند و می‌توانند به‌راحتی به مسافران از سراسر جهان خدمات ارائه دهند.

هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا هتل ترنساتلانتیک و اسپا آنتالیا

Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad., Göynük, Kemer, Antalya, 07990, Turkey

491 اتاق

00902425245524

transatlantikhotel.com.tr/en

امکانات هتل

رستوران صبحانه اتاق همایش کارکنان چندزبانه سالن و تجهیزات کنفرانس

امکانات ورزشی-تفریحی

استخر اسپا زمین تنیس باشگاه ورزشی جکوزی

امکانات عمومی

اینترنت (هزینه دارد) پارکینگ رایگان خدمات اتاق تهویه هوا پذیرش 24 ساعته

سایر خدمات

خشکشویی لابی نگهداری کودک دسترسی ویلچر مینی بار
  • به نظرم یه هتل متوسطه. نسبت به پولی که میدین بد نیست. وقتی هتل رو از بیرون نگاه میکنید خیلی قشنگ و جالب به نظر میرسه، اما داخل هتل که میرید مشکلات کم نیستند. اولین مشکل موقع تحویل گرفتن اتاقه چون کارمندای هتل انگلیسی حرف نمیزنن، به خاطر همین تحویل اتاق یک ساعت طول کشید. وقتی وارد اتاق شدیم صندلی توالت خراب بود، اما خوشبختانه سریع تعمیرش کردن. اتاق ها خوب و تمیزن اما دوستای ما تو یه اتاق دیگه چندان راضی نبودن. غذا خوب بود، به جز کیک. اگرچه واسه وایفای پول میگیرن اما سرعتش افتضاحه.

  • من به همراه مادرم تو این هتل اقامت داشتم.
    نمای هتل خیلی زیبا و باحاله، اما داخل هتل مشکل زیاد داره. خیلی از لوازم خرابن، پرسنل انگلیسی صحبت نمیکنن، اتاق ساده ست، اما یه ذره کثیفه. استخر بزرگ و تمیزه و یک سرسره آبی هم داره.
    محیط هتل کلا خیلی بزرگ و سرسبزه. فاصله ی هتل تا ساحل سه دقیقه است.

  • تبلیغات چپ