با بهترین هتل دنیا آشنا شوید

در نظرسنجی جدیدی که در مجله‌ی Travel and Leisure منتشر شد، گروه هندی هتل های Oberoi بعنوان برند بهترین هتل دنیا شناخته شد. این شرکت در شهرهای مختلف هتل هایی را دارد.

بهترین هتل دنیا

نتایج نظرسنجی بهترین هتل دنیا این مجله که به تازگی به چاپ رسیده بر اساس نظرات و تجربیات مسافران سراسر جهان میباشد که در بخش‌های مختلفی نظیر کیفیت اتاق ها ، امکانات هتل ، موقعیت مکانی ، خدمات ، رستوران ها ، کیفیت غذا و ارزش‌یابی کلی هتل برگزار شده است.

این مرتبه‌ی دوم است که گروه Oberoi جایزه‌ی برترین برند هتل ها را بدست می‌آورد. بر اساس نظرات مسافران و میهمانان این هتل، بهترین ویژگی هتل های این گروه مربوط به خدمات فوق العاده‌ی آنهاست.

این گروه در سال ۱۹۹۲ تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۳۰ هتل در کشورها و شهرهایی مانند هند ، اندونزی ، دبی ، مصر و عربستان است. این گروه قصد دارد در آینده برای ساخت هتل در کشورهای موروکو و امارات نیز سرمایه گذاری کند.

بهترین هتل دنیا

از ویژگی‌های گوناگون هتل های این مجموعه میتوان به معماری نفس گیر ، خدمات عالی ، اتاق های فوق لوکس و موقعیت های مکانی عالی اشاره کرد. تصویر بالا از هتل این مجموعه در شهر اودی پور هند است.

تصاویر هتل این گروه در شهر اودی پور ، هند :

oberoi-group-hotels

بهترین هتل دنیا

تصویر هتل این گروه در شهر کلکته ، هند :

بهترین هتل دنیا

تصاویر هتل این گروه در کشور موریس :

oberoi-group-hotels5

oberoi-group-hotels6

تصویر هتل این گروه در شهر جایپور ، هند :

بهترین هتل دنیا

تصاویر هتل این گروه در رانتامبور ، هند :

بهترین هتل دنیا

بهترین هتل دنیا

تصویر هتل این گروه در شهر آگره ، هند با منظره‌ای از بنای پرآوازه‌ی تاج محل :

بهترین هتل دنیا

تصاویر هتل این گروه در شهر شیملا ، هند :

بهترین هتل دنیا

بهترین هتل دنیا

نوشته شده در ۳۰ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع اخبار
تبلیغات چپ