هتل بیجینگ ووهوان اقامتی راحت را برای کسانی که به منظور کسب و کار یا تفریح به پکن سفر می‌کنند در منطقۀ انشان فراهم کرده است. این هتل با منطقۀ انشان که در مرکز شهر واقع شده است تنها 1 کیلومتر فاصله دارد. به‌طور کلی می‌توان گفت که موقعیت مکانی این هتل بسیار مناسب بوده و دسترسی به نقاط مختلف و مهم شهر پکن آسان است.

دسترسی به ایستگاه قطار انشان از طریق این هتل بسیار راحت است. دادگاه یوفو که از جاذبه‌های مشهور پکن است فاصلۀ کمی با هتل داشته و می‌توان با تاکسی و در عرض چند دقیقه به این مکان مراجعه کرد.

بعد از یک روز کامل گردشگری و بازدید از شهر، هتل بیجینگ ووهوان مکانی عالی برای استراحت کردن است.

اگر به دنبال مکانی راحت برای اقامت هستید، میهمانان ما گزارش داده‌اند که این هتل نیازهای شما را برطرف خواهد کرد. هتل ووهوان برای کسانی که در مسافرت به کار مشغول هستند عالی است، و به همین دلیل بسیاری از میهمانان آن افرادی هستند که در کسب و کارهای مختلف نقش دارند. در میان هتل‌های منطقۀ انشان، این هتل یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌های مسافران است.

هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن هتل بیجینگ ووهوان پکن

Beijing Wuhuan Hotel, Chaoyang Qu, Beijing Shi, China, 100122

325 اتاق

00861067673838

www.wuhuanhotel.com

امکانات هتل

رستوران چینی خدمات اتاق بار پذیرش 24 ساعته صندوق امانات

امکانات عمومی

اینترنت وایفای رایگان پارکینگ رایگان اتاق چمدان دستگاه عابربانک اتاق همایش
  • در مقایسه با قیمتش خوب بود. کارمندها خیلی انگلیسی رو خوب نمیفهمن. اما موقعیت هتل خوب بود، دسترسی خوبی به فروشگاه ها و رستوران های داشتیم . صبحانه خوب نبود و تنوع نداشت.

  • یه هتل ۵ ستاره با قیمت خوب. یکی از بهترین هتل های شهره. البته چون شانگهایه نباید انتظار خدمات غربی داشته باشین ولی هر چیزی که لازم داشته باشین رو فراهم میکنن، هتل لوکسیه اما سنتی و قدیمیه

  • تبلیغات چپ