اینترنت وایفای رایگان در سراسر هتل در دسترس میهمانان است و این هتل حیوانات خانگی را نیز پذیرش می‌کند. هتل کینگ در شهر ایروان قرار داشته و تنها ۶۱ متر تا Exotarium فاصله دارد. میدان جمهوری نیز در فاصلۀ ۲.۵ کیلومتری هتل واقع شده است.

تمامی اتاق‌ها سیستم تهویه هوا داشته و به تلویزیون با کانال‌های ماهواره‌ای مجهز هستند. یک حمام اختصاصی نیز در هر یک از اتاق‌ها تعبیه شده است.

اطراف هتل مملو از کافه‌ها و رستوران‌های مختلف است که می‌توان با ۵ دقیقه پیاده‌روی به آنها دسترسی یافت.

میز راهنمای گردشگری نیز در داخل هتل تعبیه شده است.

یادبود قربانیان نسل‌کشی ارمنی‌ها، تالار اپرای ارمنستان و تئاتر باله همگی در فاصلۀ ۳.۵ کیلومتری هتل قرار دارند. نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس است که ۹ کیلومتر تا هتل کینگ فاصله دارد.

محبوب‌ترین امکانات هتل:

اینترنت وایفای رایگان، ترانسفر فرودگاهی، پارکینگ رایگان، اتاق‌های خانوادگی، بار

هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان هتل کینگ ایروان

5 Sasuntsi Davit St, Yerevan 0005, Armenia

اتاق

0037498406017

امکانات هتل

کافی شاپ ترانسفر فرودگاهی نظافت روزانه تبدیل ارز دستگاه ATM

امکانات عمومی

اینترنت وایفای رایگان پارکینگ رایگان خشکشویی سیستم گرمایش فروشگاه

امکانات ورزشی-تفریحی

ماساژ اسپا پارک آبی بولینگ زمین تنیس
  • یه قدم با ایستگاه قطار ایروان فاصله داره! حتی لازم نیست از خیابون رد بشید. همین باعث میشه تا دسترسی به همه چیز راحت باشه. مدیریت هتل خیلی مودب و مهربون بود. از هتل یه تاکسی برام گرفتن که راننده ش خیلی مهربون، خوش برخورد و قابل اعتماد بود.

  • ساده، اتاق تمیز. موقعیت خوب. ما واسه پیدا کردن مکان هتل به مشکل برخوردیم چون GPS یه جای دیگه رو به ما نشون میداد، اما در واقع سمت راست مجسمه و دقیقا رو به روی ایستگاه قطار قرار داره.

  • تبلیغات چپ