این هتل در منطقۀ چانکایا در شهر آنکارا قرار دارد که مملو از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و بارهای مختلف است. هتل آمار یک سونا داشته و سیستم تهویه هوا در تمام اتاق‌های آن تعبیه شده است.

تمام اتاق‌های این هتل به یک تلویزیون LCD با کانال‌های ماهواره‌ای و یک مینی‌بار مجهز هستند. این اتاق‌ها همچنین فرش داشته و برخی از اتاق‌ها دارای مبلمان هستند. اینترنت وایفای رایگان در تمامی اتاق‌های هتل در دسترس است.

رستوران à la carte منوی متنوعی از غذاهای ترکی و بین‌المللی را در یک سالن غذاخوری زیبا در اختیار میهمانان قرار می‌دهد. بارِ هتل نیز نوشیدنی‌های جذاب و متنوع را سرو می‌کند.

فاصلۀ هتل آمار تا مرکز خرید کاروم (Karum) تنها 10 دقیقه پیاده‌روی است. فرودگاه بین‌المللی آسین‌بوغا 30 کیلومتر با این هتل فاصله دارد.

محبوب‌ترین امکانات هتل:

اینترنت وایفای رایگان، پارکینگ رایگان، اتاق‌های خانوادگی، رستوران، خدمات اتاق، بار

هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا هتل آمار آنکارا

Çankaya Mahallesi, Çankaya Mahallesi Cinlah Cad, Nergiz Sk. No:11, 06690 Çankaya/Ankara, Turkey

38 اتاق

00903124269301

امکانات هتل

رستوران صبحانه در اتاق امکانات برای معلولین پذیرش 24 ساعته تبدیل ارز

امکانات عمومی

اینترنت وایفای رایگان پارکینگ رایگان اتاق چمدان تهویه هوا خدمات اتاق
  • چطوری روشون میشه اسم این رو بذارن هتل؟؟؟ تازه به ما گفتن هتل ۳ ستاره س!!! واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم برای توصیف این هتل افتضاح… خیلی کثیفه … ملحفه ها کاملا سیاه شدن به خاطر لکه های زیاد .. قفل در آویزون بود و تو جای خودش نبود!!! نور خیلی کمه…دستمال کاغذی نیست ، دمپایی نیست، همه جا پر از کثیفی و گرد و غباره!!! وسط شب سیستم گرمایشی رو خاموش میکنن تا پول کمتر بدن!!! تا وقتی خودتون به این هتل نرین حرفای من رو باور نمیکنین…ما سریع یه هتل دیگه رزرو کردیم و اومدیم بیرون…هیچوقت به این خراب شده نرین!!!

  • بدترین هتلی بود که توی عمرم رفتم، اتاق تاریک، کثیفی و… کارمندای هتل اصلا کمک نمیکنن و انگلیسی هم حرف نمیزنن، موقعیت هتل هم بده، به نظر میاد که باید فردا هتلم رو عوض کنم…

  • من نمی دونم این عکسها را کی گرفته اینا همش دروغه این هتل بدترین کثیف ترین هتلی که من تو عمرم دیدم شماآژانس های خجالت نمی کشید که این هتل را تبلیغ میکنید واقعا شرم آوره کثافت خونه بود خوک دونی سگ دونی هم از این هتل تمیز تر بود اینجا بی نهایت بد فکر میکنم ما ایرانی ها هم برای خودمان ارزش قائل نیستیم که هم وطن خودمون را به این هتل می فرستیم مدیران آژانس باید از خودشون خجالت بکشند واقعا شرم آوره اینجا از مهمانسراهای بدترین شهرهای ایران و پایین ترین جای ایران هم کثیف تره خجالت بکشید شرم کنید

  • تبلیغات چپ