زیباترین جزیره جهان در فیلیپین

تکه‌ای از بهشت که در جنوب شرقی قاره‌ی آسیا در کشور فیلیپین واقع شده است. این جزیره که پالاوان نام دارد برای بار دوم است که به عنوان زیباترین جزیره جهان توسط مجله‌ی Travel & Leisure انتخاب می شود. جایزه‌ی سال پیش نیز به همین جزیره تعلق گرفت.

زیباترین جزیره جهان

آب های اطراف این جزیره همچون کریستال شفاف و پاک بوده و زیبایی ساحل آن نفس انسان را می‌گیرد. می‌توان به راحتی گفت که این جزیره بی‌نظیر بوده و رقیبی ندارد.

همانطور که گفتیم این دومین باری است که این جزیره توسط نظر مردم این عنوان را از آن خود کرده. جالب است بدانید مجله‌های نشنال جئوگرافیک و Conde Nast Traveler نیز جایزه‌ی بهترین جزیره در دنیا را به این جزیره اهدا کرده اند.

رای دهندگان جزیره‌ی پالاوان را اینگونه توصیف کرده‌اند : « رویای هر فردی که به سواحل علاقه دارد. »

زیباترین جزیره جهان

پای این جزیره حتی به هالیوود هم باز شده است، فیلم هایی نظیر Bourne Legacy ، جیمزباند و The Beach در این جزیره‌ی رویایی فیلمبرداری شده‌اند. نظر کارگردان فیلم Bourne درباره‌ی جزیره پالاوان اینگونه بوده است: « این جزیره زیباترین مکانی است که تا به حال در عمرم دیده‌ام. »

به طور کلی کشور فیلیپین خانه‌ی اینگونه جزیره‌ها میباشد، جزیره‌های بوراکی و سبو نیز در این کشور قرار دارند و در لیست زیباترین جزیره جهان به ترتیب در رده‌ی دوم و ششم قرار گرفته‌اند.

زیباترین جزیره جهان

زیباترین جزیره جهان

زیباترین جزیره جهان

زیباترین جزیره جهان

زیباترین جزیره جهان

نوشته شده در ۳۱ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ