بالیوود پارک دبی

بالیوود پارک دبی ، اولین پارک جهان است که در تم ها و زمینه های مختلفی همچون اکشن، ماجراجویی، عاشقانه، کمدی، موسیقی، رقص، عطر و طعم احساسات و خیلی چیزهای دیگر فعالیت دارد. در این پارک با شکوه جشن صنعت فیلم افسانه ای بمبئ در 5 منطقه با الهام از شخصیت های معروف بالیوود اجرا می شود.

بالیوود پارک دبی

شما می توانید در بالیوود پارک دبی لذت بردن از سرگرمی های زنده، اجرای نمایش و فیلم های سینمایی سرگرم کننده را از نزدیک تجربه کنید. برای اولین بار در زندگی تان می توانید تجربه جهانی دنیای صنعت فیلم های معروف را در بالیوود، اولین پارک جهانی با 1.7 میلیون متر مربع مساحت تجربه کنید.

پارک های بالیوود در پنج منطقه گسترش پیدا کرده اند و صنعت فیلم افسانه ای را جشن می گیرند. بعضی از اجراها 3 بعدی و بعضی دیگر 4 بعدی پخش می شوند و با اجرای هنرمندانی نظیره: lagaan و Sholay  که نمایش های جالب و بامزه  و دیگر تجربیات فیلم سازی را به دنبال دارند، همراه خواهند بود.

این پارک دارای شش رستوران بوده و تقریبا همه چیز را در مورد آهنگ و رقص درخود جای داده است. در این پارک روزانه سی نمایش زنده، مهیج، محبوب و سرگرم کننده اجرا می شود.

بالیوود پارک

بالیوود پارک دبی نمادی درخشان از ایستگاه معروف ویکتوریای بمبئ است که تماما با رستوران ها و ساختمان های تئاتر و نمایش پوشیده شده است و دارای 850 صندلی تئاتر می باشد و هر بلیط نیز به صورت جداگانه فروخته می شود. همچنین چند بار هم درهفته موسیقی برادوی بالیوود به اجرا در می آید.

پارک های بالیوود بخشی از بزرگترین پارک های دبی می باشند که با تم ها و زمینه های زیاد و متفاوتی دسته بندی شده اند.

از آنجایی که در این پارک ایستگاه مترو وجود ندارد شما باید خط قرمز را به جنوب به سمت آخرین ایستگاه امارات متحده بروید و سپس با گرفتن یک تاکسی، پانزده دقیقه ای به ورودی پارک خواهید رسید.

منبع: telegraph.co.uk

نوشته شده در ۲۶ آذر ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ