افتتاح هتل جدید دبی توسط پاریس هیلتون

پاریس هیلتون از ستارگان آمریکایی بوده و به خاطر برنامه های تلویزیونی گوناگونش در سراسر دنیا محبوب و شناخته شده است. خانواده‌ی این ستاره‌ی معروف در گذشته در صنعت هتل داری فعالیت می‌کردند و حالا پاریس هیلتون نیز تصمیم گرفته تا قدم در راه کسب و کار خانوادگی‌اش بگذارد.

پاریس هیلتون

برنامه‌ی این ستاره‌ی هالیوودی این است که در ابتدا هتل ‌های خود را در به ترتیب در شهرهای دبی‌ ، نیویورک و لاس وگاس افتتاح کند. پاریس تصمیم دارد تا از نام خود برای نام تجاری این هتل های زنجیره‌ای استفاده کند.

گفته میشود که بعد از افتتاح کلاب های ساحلی در فیلیپین و موفقیت آنان، انگیزه‌ی افتتاح هتل‌ها در این ستاره‌ی آمریکایی شکل گرفت.

پاریس هیلتون که ۳۵ سال سن دارد، رد پای خود را در صنعت های مختلفی مانند مدلینگ ، بازیگری ، تولید عطر و لباس به جای گذاشته است. ۱۰ سال پیش بود که ستاره‌ی امروزی وارد صنعت تلویزیون آمریکا شد و در پروژه‌های تلویزیونی مختلفی شرکت کرد، پاریس هیلتون در حال حاضر یک مولتی میلیونر است که با سرمایه گذاری در صنایع مختلف، برای خود یک امپراطوری تجاری راه انداخته است.

پاریس هیلتون

هلیتون در مصاحبه ی اخیر خود اشاره کرد که در حال انجام تدارکات برای افتتاح هتل های زنجیره‌ای میباشد اما تاریخ دقیقی برای این افتتاحیه مشخص نشده است.

پاریس هیلتون

نوشته شده در ۲ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع اخبار
تبلیغات چپ