هتل آسیا پاتایا ۴ ستاره هتلی ساحلی بوده و اطراف آن را باغ های زیبا اشباع کرده اند. این هتل منظره ی زیبای خلیج تایلند را در اختیار شما میگذارد. زمین گلف اختصاصی ، ساحل اختصاصی ، رستوران ، زمین تنیس و استخر سرباز از امکانات این هتل هستند.

اتاق ها و سوئیت های این هتل دارای کف پوش چوبی بوده و منظره های دریا و باغ را در اختیارتان میگذارند. تمامی اتاق ها دارای فضایی بزرگ بوده و به تلویزیون ماهواره ای ، مینی بار و مبلمان مجهز هستند. حمام اختصاصی نیز دارای دوش گرم و سرد میباشد.

رستوران هتل آسیا پاتایا انواع غذاهای دریایی را سرو میکند و کافی شاپ هتل که به صورت ۲۴ ساعته باز میباشد دارای یک منوی بین المللی است. همچنین در وسط استخر یک بار وجود دارد که انواع نوشیدنی های تازه را سرو میکند.

میهمانان میتوانند در باشگاه ورزشی مشغول به تمرین شده و یا با کمک میز راهنمای تور به برنامه ریزی برای گردش در شهر بپردازند.

فاصله ی هتل تا شهر پاتایا کمتر از ۴ کیلومتر بوده و کمتر از ۲ کیلومتر تا اسکله ی بالی های فاصله دارد. پارکینگ اختصاصی هتل به صورت رایگان در اختیار میهمانان است.

دلایلی برای انتخاب این هتل :

استخر – پارکینگ رایگان – باشگاه ورزشی – رستوران

هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا هتل آسیا پاتایا

352 Moo 12, Pratamnak Road, Nongprue, Cholburi, 20150 Pattaya South, Thailand

305 اتاق

006638250401

www.asiahotel.co.th/asia_pattaya

امکانات هتل

رستوران بار اسنک بار روم سرویس دستگاه عابر بانک

امکانات عمومی

پارکینگ رایگان اینترنت وایفای پذیرش 24 ساعته روزنامه صندوق امانات

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر زمین تنیس زمین گلف باشگاه ورزشی ماساژ

سایر خدمات

ساحل اختصاصی کلاب شبانه + دیجی میز راهنمای تور آسانسور سیستم تهویه هوا
تبلیغات چپ