بهترین پارک آبی جهان کجاست؟

اگر به دنبال بهترین مقصد برای تفریحات آبی می‌گردید پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به پارک آبی سیام که در لیست جدید سایت Trip Advisor بعنوان بهترین پارک آبی جهان انتخاب شده است بیندازید.

این رده بندی بر اساس نظرات و نقدهای مردم در طول ۱۲ ماه گذشته انجام شده و از ارزش بالایی برخوردار است. مدیر بخش بازاریابی این وبسایت محبوب می گوید: پارک های آبی که در این لیست گنجانده شده‌اند جذاب ترین و هیجان انگیزترین وسایل بازی های آبی را در اختیار مردم می گذارند. از رودخانه های مختلف گرفته تا ترن های هوایی که ممکن است برای افرادی که قلبشان ناراحت است مشکل ایجاد کند!

بهترین پارک آبی جهان کجاست

پارک آبی Aquatica فلوریدا

یک استخر موج یک طرفه دیگه در تمام پارک های آبی معمول می باشد. در پارک آبی Aquatica فلوریدا شاهد استخر موج دو طرفه خواهید بود. در قسمت دیگر پارک شما را از یک آکواریوم پر از دلفین عبور می دهند. ساحل ماسه‌ای پوشیده از ۱۳۶۰ تن از شن نرم، سفید و دریاچه های الهام گرفته از دریا با بیش از ۶۰،۰۰۰ گونه گیاهی وجود دارد. پارک آبی Aquatica فلوریدا در این لیست بهترین پارک آبی جهان می باشد.

 

پارک آبی Aquatica فلوریدا

پارک آبی آکوآونچر دبی

از سال ۲۰۱۳ که این پارک عظیم افتتاح شد، به عنوان بزرگترین پارک آبی جهان در خاورمیانه، طولانی ترین مسیر رودخانه ای خاورمیانه (۲.۳ کیلومتر طول) می باشد.
جاذبه های دیگر پارک شامل چند قایق آبی، ساحل خصوصی ۷۰۰ متری و دریاچه کوسه می باشد که بازدید کنندگان می توانند از آنها استفاده کنند.

پارک آبی ناحیه ۴۷ اتریش

پارک آبی ناحیه ۴۷ اتریش

دریاچه آلپاین محل این پارک آبی است که از ماه آوریل تا پایان سپتامبر فعال می باشد. موج سواری، برج غواصی و یک سرسره آبی وجود دارد. در خشکی، یک زمین برای بالا رفتن با طناب و قسمت های جذاب دیگر وجود دارد.

پارک ساحلی برزیل

پارک ساحلی برزیل

پارک ساحلی برزیل دارای بزرگترین و سریع ترین سرسره آبی جهان است که ۴۱ متر ارتفاع و ۱۰۴ کیلومتر بر ساعت سرعت دارد. بازی های آبی متنوع در این پارک آبی برای کودکان و بزرگسالان زبانزد می باشد.

دریای کاراییب کره جنوبی

دریای کاراییب کره جنوبی

شما چهار سرسره و یک استخر بزرگ موج در این پارک آبی کره‌جنوبی پیدا خواهید کرد که در کنار جاذبه‌های سنتی بیشتری مثل استخرهای آب‌گرم قرار دارد. بازدید کنندگان خسته از خستگی می‌توانند در یکی از اتاق‌های خواب این پارک آبی استراحت کنند و از انرژی بالای آن بهره ببرند.

جزایر استوایی آلمان

جزایر استوایی آلمان

این ساختمان در اصل بزرگترین تالار سالن ایستاده در جهان است، این ساختار در ابتدا به عنوان یک محل برای کارهای هنری ساخته شده است – جزایر استوایی می تواند ۶۰۰۰ بازدید کننده در روز را در خود جای دهد و دارای یکی از بزرگترین استخرهای سرپوشیده جهان است که با اندازه ۲۰۰ متر در درازا می باشد. بیرون از آب، یک جنگل بارانی با ۵۰۰۰۰ گیاه، یک هتل و یک کلوپ شبانه وجود دارد. این مرکز جزو

پارک آبی واتر کیوب پکن

پارک آبی واتر کیوب پکن

تمام وسایل پارک آبی واتر کیوب پکن در خارج از کشور طراحی و ساخته شده و سپس در این پارک نصب شده است. بازدیدکنندگان باید چشم خود را به چتر دریایی عظیم و وسایل دیگر که از سقف به حالت معلق آویزانند بدوزند.

منبع: cnn.com

نوشته شده در ۳ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ