موزه تاریخ طبیعی شانگهای

در مقایسه با موزه اسمیتسونیان واشنگتن، موزه تاریخ طبیعی شانگهای فضای بهتری برای مشاهده و تماشای فیلم دارد. این موزه بسیار جامع و سرگرم کننده است. اطلاعات و ویژگی های حیوانات نیز به گونه ای سرگرم کننده و جذاب ارائه شده اند. معماری این موزه برجسته بوده و طراحی زیبایی دارد، به طوری که زیبایی پارک جینگان را چندین برابر می کند. این موزه دارای هنرهای طبیعی و بسیار زیبا می باشد.

موزه تاریخ طبیعی شانگهای

موزه تاریخ طبیعی شانگهای بیش از ۵ بخش مختلف دارد. موجودات، نقطه عطفی در سراسر جهان هستند. پرندگان، خزندگان و بهترین موجودات دریایی در طبقه بالای موزه قرار دارند.

فسیل های دایناسورها به خوبی در این موزه به نمایش گذاشته شده اند. فسیل دیگر گونه های منقرض شده مثل مارماهی Lufeng نیز در این موزه وجود دارد.

طبقات خارج از ساختمان شامل دیگر عناصر طبیعی مثل درختان، خاک و… هستند. در بیرون موزه، باغ هایی وجود دارند که زیبایی این موزه را بیشتر می کنند. شیشه هایی نیز در ساختمان وجود دارند که با استفاده از رنگ های طبیعی ساختمان را روشن می کنند. هر شیشه دارای نماد حیوانی است که نشان دهنده رنگ های آن است. آبشارهای بزرگ در این باغ ها بسیار زیبا هستند. در صورت بازدید از این موزه، باغ های آن را فراموش نکنید.

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ