جاذبه های پاتایا

پاتایا از شهرهای ساحلی معروف کشور تایلند است. این شهر با اینکه کوچک می باشد اما سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اگر قصد دارید که سفری به این شهر زیبا داشته باشید، حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا جاهای دیدنی پاتایا که نباید از دست داد را فراموش نکنید.

نمایش Alangkarn پاتایا

نمایش Alangkarn پاتایا

نمایش تئاتر Alangkarn تایلند در پاتایا بزرگ‌ترین تئاتر فرهنگی حماسی در پاتایا است که این نمایش فرهنگی افسانه و تاریخ تایلند را به نمایش می‌گذارد. تئاتر Alangkarn یک تئاتر بسیار بزرگ با ظرفیت ۲۰۰۰ صندلی می‌باشد. این محبوب‌ترین نمایش فرهنگ زنده در پاتایا است که در سطح بسیار بزرگ برگزار می شود. این نمایش توسط یک گروه از اجرا کنندگان به همراه فیل روی صحنه برگزار می‌شود و برخی از صحنه‌های مهیج که تا به حال ندیده اید، شامل وسایل آتش‌بازی هستند. نمایش تئاتر Alangkarn تایلند در پاتایا به همراه شام و یک بوفه کامل از غذاهای تایلندی و بین‌المللی برای بعد از اجرا دارد.

خانه مقدس حقیقت

خانه مقدس حقیقت

خانه حقیقت یک ساختمان چوبی شگفت‌انگیز است که در ساحل شمالی پاتایا واقع شده‌ است. این ساختمان اکنون به مدت بیش از ۲۰ سال است که در حال ساخت‌ می باشد. خانه حقیقت کاملا از چوب ساخته شده‌ است و تمام نقاشی های ظریف آن با دست انجام شده است. هر یک از برج های آن با الهام از باورها و افسانه های تایلندی، کامبوجی، هندی و چینی طراحی و ساخته شده است. بازدید از خانه حقیقت با راهنمای تور انگلیسی همراه هستید که قادر به توضیحات کامل درخصوص این مکان می باشد. در کارگاه خانه حقیقت می‌توانید تعداد زیادی از هنرمندان را ببینید که روی مجسمه‌های چوبی کار می‌کنند، که همه آن‌ها از چوب ساخته شده‌اند. خانه حقیقت یکی از برترین جاهای دیدنی پاتایا می باشد.

دهکده فیل ها

دهکده فیل ها

دهکده فیل ها در پاتایا، پناهگاهی امن برای فیل‌ها می‌باشد که در آن‌جا می‌توانند تا جایی که ممکن است به زیستگاه طبیعی خود نزدیک شوند. این مکان به شما یک فرصت در زندگی می دهد تا ساعاتی را با این حیوانات نازنین سپری کنید. این پناه‌گاه برای زندگی کردن و مراقبت از فیل‌های بیمار و یا آسیب‌ دیده بسیار عالی است. این یک فرصت عالی برای شما است که نقش خود را در مراقبت از این فیل‌ها انجام دهید. این یک پناه‌گاه غیر انتفاعی است و هزینه پرداخت‌شده توسط شما برای بهبود و تامین امکانات برای این فیل‌ها در نظر گرفته می‌شود. شما می‌توانید برنامه آموزشی و پیاده‌روی فیل ها را در این پناه‌گاه منحصر به فرد تماشا کنید.

برج پارک پاتایا

برج پارک پاتایا

برج پارک پاتایا یک مقصد توریستی بسیار محبوب است که به شما یک منظره پانورامای زیبا و نفس گیر از خلیج Jomtien و شهر پر زرق و برق پاتایا ارائه می دهد. همچنین هیجان نهایی زندگی شما با فعالیت های چالشی مانند پرش از برج با ارتفاع ۱۷۰ متری و Sky Shuttle به حداکثر می رسد. این برج اولین و بلندترین برج در ساحل پاتایا است. طبقه ۵۵ برج دارای یک عرشه نمایشی است و در طبقات ۵۲، ۵۳ و ۵۴ رستوران های گردان که غذاهای خوشمزه و شیرینی و غذاهای دریایی با بوفه ناهار و شام را ارائه می دهند. شما همچنین می توانید اقامت های لوکس در سوئیت های خانوادگی، خانه های ییلاقی و خانه های شهر را دریافت کنید.

پارک آبی Splashdown

پارک آبی Splashdown

از بازی‌های ماجراجویی و هیجان‌انگیز آبی در پارک آبی Splashdown در پاتایا لذت ببرید. تجربه نامحدودی را با هشت جاذبه از جمله بلندترین سرسره آبی جهان که به شما اجازه می‌دهد پرش و اوج گرفتن را تجربه کنید. پیشنهاد می کنیم حتما در رستوران توقف کنید تا غذای خوش‌مزه مرغ و سیب‌زمینی سرخ‌شده را امتحان کنید. پارک آبی Splashdown یکی از بهترین جاهای دیدنی پاتایا است.

دنیای زیر آب

دنیای زیر آب

یکی از زیباترین جاذبه های توریستی پاتایا دنیای زیر آب است. این نخستین آکواریوم مدرن تایلند است که بازدیدکنندگان می توانند درخشندگی زندگی زیر آب را ببینند. دنیای زیر آب یک تونل در زیر آب با طول ۱۰۰ متر است که حدود ۵۰۰ گونه از ماهی ها را نشان می دهد. بازدید کنندگان می‌توانند به همراه غواصان با تجربه وارد آب شده و کوسه‌ها را از نزدیک ببینند.

منبع: thrillophilia.com

نوشته شده در ۴ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ