هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) ۴ ستاره در ساحل دریای آندامان واقع شده است. دسترسی این هتل به مراکز خرید و رستوران ها بسیار مناسب میباشد. اینترنت وایفای رایگان و استخر در پشت بام (روف تاپ) از امکانات این هتل هستند.

این هتل در قلب و مرکز پاتونگ قرار گرفته و فاصله ی آن تا ساحل پاتونگ تنها ۵ دقیقه پیاده روی میباشد. همچنین تا خیابان بنگلا تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی است. فاصله ی هتل تا شهر پوکت نیز با ماشین ۲۵ دقیقه است.

اتاق ها دارای دکوراسیونی زیبا و آرامش بخش هستند و به یک بالکن اختصاصی مجهز شده اند. از امکانات اتاق ها میتوان به یک تلویزیون LCD، یک گاو صندوق کوچک و یک مینی بار اشاره کرد.

میهمانان می توانند در استخر هتل به استراحت پرداخته و یا در باشگاه ورزشی هتل مشغول به تمرین شوند. میز راهنمای تور نیز در دسترس میباشد.

رستوران هتل انواع غذاهای مختلف آسیایی و بین المللی را سرو میکند. همچنین بار هتل در پشت بام و در کنار استخر قرار گرفته که نوشیدنی ها و خوراکی های مختلف را در اختیار میهمانان قرار میدهد.

دلایلی برای انتخاب هتل اشلی هاب :

موقعیت مکانی – استخر – وایفای رایگان – ترانسفر فرودگاهی – باشگاه ورزشی – رستوران – پارکینگ رایگان

هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق) هتل اشلی هاب (سنترا اشلی سابق)

Rat-U-Thit Song Roi Pee Road, Kathu, Phuket, 83150 Patong Beach, Thailand

108 اتاق

006676349800

www.ashleehub.com

امکانات هتل

استخر باشگاه ورزشی رستوران بار خشکشویی

امکانات عمومی

ترانسفر فرودگاهی میز راهنمای تور وایفای رایگان پارکینگ رایگان نگهداری کودک
  • تنها دلیل برای برگشتن به این هتل موقعیت و پرسنل خوبش هستن. حوله ها هم تنها دلیل برنگشتن! کافیه حوله ها رو جلوی نور بگیرین تا حالتون بد بشه. وان حموم اتاق ۵۱۶ بدجوری نشت داشت. خود اتاق ولی خوب بود. دوباره به این هتل برمیگردم ولی خودم حوله میارم و اتاق ۵۱۶ هم نمیرم.

  • هتل خیلی خوبیه و موقعیت هتل واقعا عالیه. اتاق ها هم تمیزن. روم سرویس فوق العاده س . هتل خیلی به بازار نزدیکه . منظره ی بالکن خیلی قشنگه. رفتار کارکنان رستوران خیلی بد بود اما کارمند پذیرش مودب بود و رفتار خوبی داشت. استخر شنا تمیز بود و منظره ی استخر هم خیلی قشنگه. برای سفرهای خانوادگی هتل خوبیه.

  • تبلیغات چپ