عکس های زیبا از حیوانات توسط عکاس فنلاندی

داستان‌های ترسناکی که درباره‌ی بسیاری از حیوانات مانند روباه ها و خرس ها شنیده‌اید را فراموش کنید و دور بریزید! عکس های زیبا از حیوانات که در ادامه نشانتان می‌دهیم توسط یک عکاس جوان فنلاندی گرفته شده‌اند که چهره‌ای جدید و متفاوت را از حیوانات و جنگل‌های فنلاند به اشتراک می‌گذارند.

عکس حیوانات

عکاس فنلاندی به نام Konsta Punkka به اعماق جنگل های فنلاند رفته و خود را وارد زندگی خصوصی حیوانات ساکن در جنگل ها کرده و تصاویری را به صورت پرتره از این حیوانات زیبا ثبت کرده که چشم هر انسانی را نوازش می‌دهند. از یک روباه تنها در کنار جاده گرفته تا سه خرس بازگوش که در میان گل‌ها مشغول بازی هستند.

این جوان فنلاندی که ۲۲ سال سن دارد به مدت ۷ سال است که مشغول عکاسی از طبیعت و موجوداتی که در آن زندگی می‌کنند میباشد. Konsta اهل شهر هلسینکی بوده و به گفته‌ی خودش با طبیعت سرد شمال کشور ناآشنا نیست. او می‌گوید که تا به این لحظه تمام زندگی‌اش را صرف کاوش در طبیعت و جنگل ها کرده و سعی داشته تا با زندگی حیوانات وحشی بیشتر آشنا شود.

عکس های زیبا از حیوانات

تصاویر این عکاس زیبایی و آسیب پذیری این حیوانات را در یک نگاه به نمایش می‌گذارند.

این عکاس فنلاندی می‌گوید : « من دوست دارم رازهای زندگی حیوانات رو کشف کنم و آنها رو به اشتراک بگذارم. خیلی از مردم اصلا نمیدونن که حیوانات چی هستند و چطور زندگی می‌کنند. هدف من از عکاسی و گرفتن پرتره از حیوانات این هست که احساسات آنها رو چه در لحظات ناراحتی یا خوشحالی ثبت کنم. »

صفحه ی ایسنتاگرام این عکاس فنلاندی بیش از ۷۹۰ هزار دنبال کننده دارد.

عکس های قشنگ از حیوانات

تصاویر زیبا از حیوانات

تصاویر حیوانات

تصاویر عالی حیوانات

عکس حیوانات زیبا

نوشته شده در ۷ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع مطالب خواندنی
تبلیغات چپ