این شهربازی را یک نفر تنهایی ساخته است!

۴۵ کیلومتر که از سمت شمال شهر ونیز در ایتالیا خارج شوید، به روستایی می‌رسید که نامش « نروسا دلا باتاگلیا » میباشد. رستورانی به نام Ai Pioppi در این روستا وجود دارد که به خاطر شهربازی‌اش شهرت پیدا کرده است. این شهربازی با تمام بازی‌هایش تقریبا به تنهایی توسط صاحب رستوران ساخته شده است.

شهربازی

داستان این رستوران به پنجاه سال پیش باز‌میگردد، زمانی که صاحب آن مقداری سوسیس تهیه کرده بود و زیر درختی یک اغذیه فروشی کوچک راه انداخته بود، به امید اینکه مردم در مسیر توقف کنند و ساندویچ های او را بخرند. ۲-۳ ساعت بیشتر نگذشته بود که او تمام ساندویچ هایش را فروخته بود!

شهربازی

بعد از مدتی رستوران وضعیت بهتری پیدا کرد و حالتی رسمی‌تر به خود گرفت و صاحب رستوران Bruno به آهنگر روستا مراجعه کرد و سفارش تعدادی صندلی برای رستوران داد اما آهنگر بدلیل مشغله‌ی زیاد نتوانست سفارش او را آماده کند. همانجا بود که Bruno تصمیم گرفت خودش آهنگری را یاد بگیرد و صندلی‌هایش را بسازد.

پس از یاد گرفتن هنر آهنگری تصمیم گرفت تا وسایل شهربازی را خودش بسازد و مردم را به رستورانش جذب کند. حال بعد از گذشت چهل سال، Bruno علاوه بر رستوران، صاحب یک شهربازی کامل که به دست خودش ساخته شده نیز میباشد. این شهربازی تمام بازی های استاندارد را داراست و حتی یک ترن هوایی هیجان انگیز هم دارد!

شهربازی

شهربازی

شهربازی

شهربازی

نوشته شده در ۸ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ