هتل های هفت ستاره دنیا

شاید بسیاری از مردم تصور کنند که بهترین درجه‌بندی برای هتل‌ها نشانۀ پنج ستاره است، اما باید بدانید که در دنیای رقابت محدودیتی وجود ندارد و در حال حاضر چندین هتل هفت ستاره در دنیا در حال فعالیت هستند و امکانات لوکس و درجه یک را به مهمانان خود ارائه می‌دهند. در این مطلب قصد داریم بهترین هتل های هفت ستاره دنیا را معرفی کنیم.

هتل های هفت ستاره دنیا

بهترین هتل های هفت ستاره دنیا

هتل برج العرب – امارات، دبی

شکی نیست که برج العرب از هر نظر بهترین هتل در سراسر دنیا به حساب می‌آید. این هتل مایۀ افتخار و غرور دبی است و ثروت، توانمندی و لوکس بودن این شهر را به رخ جهانیان می‌کشد.

هتل برج العرب بر روی جزیره‌ای مصنوعی احداث شده و از طریق یک پل اختصاصی به شهر دبی متصل است. ظاهر ساختمان هتل به کشتی شباهت دارد. گران‌قیمت‌ترین سوئیت این هتل رویال سوئیت نام دارد و هزینۀ اقامت در آن شبی 19 هزار دلار است. بهتر است که دربارۀ امکانات و خدمات این هتل صحبت نکنیم، چون در بین تمام هتل‌های جهان بهترین بوده و نیازی به تعریف ندارد.

هتل های هفت ستاره دنیا

هتل تاون هاوس گالریا – ایتالیا، میلان

از نظر لوکس بودن و سطح رفاه، این هتل یکی از بهترین هتل های هفت ستاره در جهان است. این هتل عنوان «هفت ستاره» را از یک شرکت نظارت خصوصی به نام SGS دریافت کرده است. اگرچه هتل تاون هاوس گالریا تنها 20 سوئیت و حدود 500 اتاق دارد، اما تمامی آن‌ها طراحی فوق‌العاده لوکس و درجه‌یکی دارند.

هتل مورگان پلازا – چین، پکن

هتل مورگان پلازا معماری خاصی دارد. این هتل هفت ستاره بزرگ‌ترین کتابخانۀ چین را داراست و در سطح جهان چهارمین کتابخانه بزرگ محسوب می‌شود. این هتل چینی چندین ساختمان دارد و مناظر بسیار زیبایی از شهر پکن را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید اژدها یکی از نمادهای رایج در سنت چین بوده و ساختمان این هتل نیز به شکل اژدها طراحی شده است. تنها نکتۀ منفی این هتل سطح متوسط زبان انگلیسی در بین کارکنان آن است، اما فضای دوستانه و لوکس هتل این نقص را سریعاً جبران می‌کند.

هتل برج‌ تمیر (Tameer Tower) – امارات، ابوظبی

مجموعه برج‌های تمیر از نظر لوکس بودن و سطح رفاه در امارات شناخته‌شده هستند. در ابتدا تصور این بود که پروژۀ ساخت این برج‌ها تا سال 2015 به پایان برسد، اما این پروژه همچنان ادامه دارد. هتل برج تمیر بیش از 73 طبقه داشته و بیش از 150 اتاق را در اختیار مهمانان هتل قرار داده است. البته قابل ذکر است که این هتل هفت ستاره هنوز افتتاح نشده است، اما تصور می‌شود که بعد از شروع فعالیت به یکی از بهترین هتل های هفت ستاره دنیا تبدیل خواهد شد.

هتل های هفت ستاره دنیا

هتل فول مون (ماه کامل) – آذربایجان، باکو

این هتل فوق‌العاده است و طراحی خاص و جالبی دارد. هتل فول مون دنیای طبیعت و امکانات لوکس را با هم ادغام کرده و فضای جدیدی را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد. این هتل 35 طبقه داشته و حدوداً 382 اتاق لوکس دارد. هدف از طراحی هتل فول مون نشان دادن ثروت و سطح رفاه در کشور آذربایجان می‌باشد.

هتل قنطورس – پاکستان

جالب است بدانید که هتل قنطورس لوکس‌ترین و بزرگ‌ترین پروژۀ ساختمان‌سازی در پاکستان می‌باشد. ساخت این هتل باعث شده تا پاکستان نیز به‌عنوان یک مقصد گردشگری توسط مسافران بین‌المللی مورد توجه قرار بگیرد. این هتل آپارتمان‌های مسکونی، دفاتر کاری و سه آسمان‌خراش را شامل می‌شود. یکی از ویژگی‌های مهم این هتل مقاومت چشمگیر آن در برابر زلزله است. درواقع ساختمان هتل قنطورس می‌تواند در برابر زمین‌لرزه‌هایی به بزرگی 9.5 ریشتر مقاومت کند.

هتل های هفت ستاره دنیا

هتل کاخ امارات – ابوظبی

با بازدید از این هتل متوجه خواهید شد که چرا امارات از مقاصد محبوب ثروتمندانِ جهان می‌باشد. هتل کاخ امارات منظره‌ای فوق‌العاده از ساحل را به همراه امکانات فوق‌لوکس در اختیار مسافران قرار می‌دهد. گران‌قیمت‌ترین بخش از هتل مربوط به قسمت کاخ است که هزینۀ اقامت در آن شبی بیش از 11 هزار دلار می‌باشد. طراحی و معماری این هتل هفت ستاره با فرهنگ عرب آمیخته شده و فضای خاص و بی‌نظیری را به وجود آورده است. هتل کاخ امارات بیش از 394 اتاق داشته و موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد.

هتل پنتومینیوم – امارات، دبی

شاید باورتان نشود اما هتل پنتومینیوم بلندترین ساختمان مسکونی در جهان به حساب می‌آید. این آسمان‌خراش فوق‌بلند در حال ساخت می‌باشد و حدوداً 120 طبقه دارد. بعد از اتمام مراحل ساخت، پنتومینیوم به بلندترین ساختمان مسکونی در سراسر جهان تبدیل خواهد شد. این هتل به دلیل ارتفاعی که دارد، تا به حال چندین جایزه دریافت کرده است. هتل پنتومینیوم در آیندۀ نزدیک افتتاح خواهد شد و به‌عنوان یکی از هتل های هفت ستاره دنیا در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

منبع: traveltourxp.com

نوشته شده در ۸ مهر ۱۳۹۸ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ