تور آفریقای جنوبی 7 آذر 98

تهران

رفت : 7 آذر 1398

ژوهانسبورگ

برگشت : 15 آذر 1398

7 شب

هوایی - قطر

ساعت پرواز :
رفت : 22:50 از تهران
برگشت : 8:00 از ژوهانسبورگ
فرودگاه : فرودگاه بین المللی تامبو
الماس نشان
شماره تلفن جهت هماهنگی:55423444 - 02125712

B.B

دو تخته 36,430,000 تومان

یک تخته 47,930,000 تومان

کودک با تخت 31,600,000 تومان

کودک بدون تخت 26,100,000 تومان

اطلاعات تور

نام تور

تور آفریقای جنوبی 7 آذر 98

نوع سفر

هوایی - قطر

تاریخ

7 آذر 1398 الی 15 آذر 1398

مدارک لازم

– اصل گذرنامه امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از پایان سفر – دو قطعه عکس رنگی جدید 4 * 3 با پشت زمینه سفید و تمام رخ که 80% عکس باید از چهره باشد. – اصل و ترجمه شناسنامه (توجه : دو نسخه ترجمه شناسنامه برای کودکان زیر 18 سال الزامی است ؛ یک نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد) – مدارک اشتغال به کار یا تحصیل (گواهی اشتغال به کار باید به زبان لاتین روی سربرگ شرکت با ذکر تاریخ و آدرس و شماره تلفن ، ذکر تاریخ سفر و هدف از سفر ، مهر و امضاء باشد ؛ تاریخ باید در ماهی باشد که مدارک وارد سفارت می شود.) – تمکن مالی و گردش حساب سه ماه اخیر با مهر و امضای بانک به زبان انگلیسی – ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی باشد. – حداقل زمان، جهت دریافت روادید، ده روز کاری می باشد. – تمامی مدارک مسافران باید به بخش ویزای آژانس تحویل گردد. هزینه دارالترجمه به عهده مسافرین محترم است. با توجه به اینکه هتل گارانتی است، امکان کنسل و یا تغییر تاریخ تور میسر نیست.

خدمات آژانس

– 7شب اقامت در لوکس ترین هتل های آفریقای جنوبی – 2 گشت شهری تمام روز + 2گشت شهری نیم روز – اخذ ویزای افریقای جنوبی و بیمه مسافرتی تا سقف 50.000 یورو – 7 وعده صبحانه بوفه بین المللی – پرواز داخلی از ژوهانسبورگ به کیپ تاون – کلیه ترانسفرهای فرودگاهی و گشت ها با اتوبوس توریستی مدرن، طبق برنامه قیمت نوزاد 5000000تومان میباشد.

توضیحات

تور آفریقای جنوبی ، بازدید از سرزمین الماس و ملت رنگین کمان که دارای 57 میلیون جمعیت و زیبائی مسحور کننده ای است می باشد، آفریقای جنوبی به عنوان یکی از مقاصد گردشگری زیبا و پر طرفدار جهان محسوب می شود. در سفرمان به این کشور سر سبز، وارد شهر طلای آن یعنی ژوهانسبورگ می شویم و محو تماشای زیبایی وصف ناپذیر این شهر، از پارک زیبای Gold Reef City تا موزه ی طبیعی معدن طلا و … می شویم، سپس به اقامتگاه توریستی سان سیتی می رویم. در سان سیتی به جنگل های طبیعی اطراف می رویم و یک سافاری وصف ناپذیر را تجربه میکنیم، سپس با پرواز به پایتخت پارلمانی افریقای جنوبی یعنی کیپ تاون می رویم، در این شهر از جاذبه های توریستی متعددی همانند موزه افریقای جنوبی، قلعه کیپ، جزیره شیرهای آبی، کولونی پنگوئن ها، قایق سواری در بندر خلیج هوت و … لذت می بریم.
نکات مهم :
مسافران موظف هستند در موعد تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند و تغییر تاریخ وقت سفارت به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
– مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت اعتبار و ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر و فرد ثبت نام کننده می باشد.
در صورت درخواست تور سافاری در پارک Pilanesberg که دنیای حیات وحش را برای شما به تصویر میکشد مبلغ 80 دلار به مبلغ تور اضافه میشود.

– در صورت تاخیر و یا عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه، هیچگونه مسئولیتی متوجه آژانس نبوده و جرایم طبق قوانین ایرلاین و کارگزارمربوطه اخذ خواهد شد.

– در صورتی که کودک زیر 12 سال بدون والدین و یا حتی بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارد، ارائه رضایت رضایتنامه محضری جهت اخذ ویزا الزامی است.

– تمامی گشت ها بدون کم و کاست انجام می شود، ولی امکان جابه جایی برنامه ها وجود دارد.

– ورود به موزه – معدن Ohthaver’s برای افراد مسن، کودکان و یا افراد دارای شرایط جسمانی خاص ممنوع است.

تورهای مشابه

عنوان قیمت از اقامت تاریخ هواپیمایی آژانس
تورهای فصلی تورهای مناسبتی