هتل هالیدی ویلا بیچ ۴ ستاره تنها ۸ دقیقه با ساحل فاصله داشته و در منطقه ی Pantai Tengah قرار دارد. این هتل دارای ۵ رستوران مختلف ، ۲ استخر و خدمات اسپا میباشد. اتاق های این هتل ساحلی دارای بالکن اختصاصی بوده و مناظر باغ ، استخر و یا دریا را در اختیارتان میگذارند.

فاصله ی هتل تا شهر Kuala Kedah با قایق یک ساعت میباشد. همچنین با یک پرواز ۲۵ دقیقه ای میتوانید به شهر پنانگ برسید. تا شهر کوالالامپور نیز با هواپیما یک ساعت فاصله است.

اتاق های این هتل بزرگ بوده و دارای سیستم تهویه هوا ، تلویزیون ماهواره ای و حمام اختصاصی میباشند. سرویس روم ( خدمات اتاق ) نیز به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است.

میهمانان میتوانند در زمین تنیس به بازی مشغول شده و یا در استخر هتل به شنا کردن بپردازند. یک استخر سرپوشیده اختصاصی مخصوص بانوان نیز در نظر گرفته شده است.

رستوران های هتل در محیط باغ قرار گرفته اند و به صورت ۲۴ ساعته انواع غذاهای محلی و بین المللی را سرو میکنند. بار هتل نیز انواع خوراکی ها ، سالادها و دسرها را در اختیار میهمانان میگذارد. میتوانید هنگام میل کردن غذای خود از اجرای موسیقی زنده رستوران لذت ببرید.

دلایلی برای انتخاب هتل هالیدی ویلا بیچ :

استخر سرباز – استخر سرپوشیده – وایفای رایگان – پارکینگ رایگان – رستوران – اسپا

هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ هتل هالیدی ویلا بیچ

Lot 1698 Pantai Tengah, Mukim Kedawang,, 07000 Pantai Cenang, Malaysia

250 اتاق

006095819500

www.holidayvillahotellangkawi.com

امکانات هتل

باغ رستوران بار روم سرویس فروشگاه

امکانات عمومی

اینترنت رایگان پارکینگ رایگان روزنامه پذیرش 24 ساعته زمین بازی

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر زمین تنیس سونا ماساژ جکوزی
تبلیغات چپ