هتل برجایا ریزورت ۵ ستاره تنها ۲ دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. این هتل در منطقه ی Kedah قرار گرفته و از امکانات آن میتوان به یک استخر ، ۵ رستوران و پارکینگ رایگان اشاره کرد.

اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا و بالکن اختصاصی میباشند. از لوازم موجود در اتاق ها میتوان به یک تلویزیون و گاو صندوق کوچک اشاره کرد.

میهمانان میتوانند در باشگاه ورزشی هتل مشغول به تمرین شده و یا از خدمات ماساژ لذت ببرند. میز راهنمای تور میتواند شما را در زمینه ی گشت و گذار در جزیره ، قایق سواری و ورزش های آبی در دسترس راهنمایی کند.

کافه ی هتل انواع غذاهای مالزیایی و بین المللی را به صورت ۲۴ ساعته سرو میکند. رستوران های هتل نیز غذاهای مختلفی نظیر غذاهای تایلندی را در اختیارتان میگذارند.

فاصله ی هتل برجایا  تا فرودگاه بین المللی لنکاوی با ماشین تنها ۱۵ دقیقه میباشد.

پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدماتی همچون تبدیل ارز و سرویس خشکشویی میباشد. کارکنان هتل به زبان های مالایی و انگلیسی مسلط هستند.

برای رفاه کودکان، زمین بازی و اتاق بازی در نظر گرفته شده است.

دلایلی برای انتخاب این هتل :

استخر بزرگ – کیفیت غذاها – موقعیت مکانی – اینترنت وای فای رایگان – پارکینگ رایگان – خدمات اسپا – رستوران

هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت هتل برجایا ریزورت

Karong Berkunci 200, Burau Bay, 07000 Pantai Kok, Malaysia

350 اتاق

006049591888

www.berjayahotel.com/langkawi

امکانات هتل

رستوران بار اسنک بار روم سرویس خشکشویی

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته سالن همایش اینترنت رایگان پارکینگ رایگان فروشگاه

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر زمین تنیس ماهیگیری باشگاه ورزشی بیلیارد

سایر خدمات

دارت ورزش های آبی سونا ماساژ زمین بازی
تبلیغات چپ