هتل بلا ویستا ۳ ستاره تنها ۳۰ دقیقه پیاده روی تا مرکز شهر Kuah فاصله دارد. این هتل دارای یک رستوران ، یک استخر و اتاق هایی با مناظر دریای آندامان و یا باغ میباشد.

اتاق های این هتل دارای سیتم تهویه هوا بوده و دکوراسیون آنها از جنس چوب میباشد. از امکانات اتاق ها میتوان به یک تلویزیون و یک مینی بار اشاره کرد.

اینترنت وایفای رایگان در مرکز تجاری هتل در دسترس است و همچنین پارکینگ هتل به صورت رایگان در دسترس میهمانان میباشد. میز راهنمای تور میتواند شما را در زمینه ی گشت و گذار در جزیره و معرفی جاذبه های گردشگری راهنمایی کند. میهمانان میتوانند از غذای باربیکیو خود در کنار استخر لذت ببرند.

انواع غذاهای بین المللی و مالزیایی در رستوران هتل سرو میشوند. خوراکی های سبک و انواع نوشیدنی نیز در بار هتل در دسترس میباشند.

فاصله ی هتل تا استخرهای طبیعی  Telaga Tuju بیست کیلومتر بوده و تا فرودگاه بین المللی لنکاوی با ماشین ۲۰ دقیقه راه است.

پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات گوناگون بوده و کارکنان هتل به زبان های فلیپینی ، مالایی ، اندونزیایی و انگلیسی تسلط دارند.

دلایلی برای انتخاب هتل بلا ویستا :

نرخ مناسب – اتاق های خانوادگی – اینترنت رایگان وایفای – ترانسفر فرودگاهی – پارکینگ رایگان

هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا هتل بلا ویستا

Persiaran Mutiara, Pusat Dagangan Kelana Mas, 07000 Kuah, Malaysia

263 اتاق

006049662800

bellavistahotelsandresorts.com

امکانات هتل

باغ تراس رستوران بار استخر

امکانات عمومی

اینترنت رایگان پارکینگ رایگان روم سرویس باربیکیو پذیرش 24 ساعته
تبلیغات چپ