هتل رینبو پارادایس ۴ ستاره در ساحل Tanjung Bungah واقع شده است و دارای سوئیت هایی بزرگ به همراه آشپزخانه میباشد. سوئیت ها دارای منظره ی زیبای دریا هستند. اینترنت رایگان نیز به صورت سیمی در دسترس است. این ریزورت دارای یک استخر سرباز و زمین های تنیس میباشد.

فاصله ی هتل تا شهر Georgetown و رستوران ها ده دقیقه با ماشین است. فرودگاه بین المللی پنانگ نیز با ماشین ۴۰ دقیقه فاصله دارد.

سوئیت های هتل به سیستم تهویه هوا مجهز بوده و دارای یک تلویزیون کابلی و بالکن اختصاصی می باشند. حمام اختصاصی نیز دارای لوازم مربوطه و یک وان میباشد. لوازم تهیه ی چای و قهوه در داخل سوئیت ها تعبیه شده است.

رستوران هتل انواع غذاهای آسیایی و محلی را سرو میکند. میتوانید غذای خود را داخل سوئیت میل کرده و یا در تراس از آن لذت ببرید.

میهمانان میتوانند به بازی اسکواش مشغول شده و یا از خدمات اسپای هتل لذت ببرند. میز راهنمای تور میتواند شما را در زمینه ی گشت و گذار در شهر کمک کند. پارکینگ اختصاصی هتل نیز به صورت رایگان در دسترس می باشد.

دلایلی برای انتخاب هتل رینبو پارادایس :

استخر – اینترنت وای فای رایگان – اتاق های خانوادگی – پارکینگ رایگان – ترانسفر فرودگاهی

هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس هتل رینبو پارادایس

Jalan Tanjung Bungah, 11200 Tanjung Bungah, Malaysia

310 اتاق

006048999999

www.paradisehotel.com

امکانات هتل

باغ باربیکیو رستوران صبحانه در اتاق بار

امکانات عمومی

روم سرویس پذیرش 24 ساعته اینترنت رایگان پارکینگ رایگان سالن همایش

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر پینگ پونگ شیرجه ماساژ باشگاه ورزشی

سایر خدمات

سونا زمین تنیس نگهداری کودک خدمات اتو کتابخانه
تبلیغات چپ