هتل هالیدی این پنانگ ۴ ستاره در ساحل طلایی و محبوب Batu Ferringhi واقع شده است. استخر سرباز ، ورزش های آبی ، وایفای رایگان ، پارکینگ و باشگاه ورزشی از امکانات و خدمات این هتل می باشند.

این هتل در نزدیکی بازار معروف شبانه قرار دارد و فاصله ی آن تا مرکز میراث جهانی یونسکو با ماشین ۳۰ دقیقه می باشد. فرودگاه بین المللی Bayan Lepas نیز با ماشین ۴۵ دقیقه فاصله دارد.

می توانید اتاق خود را در ساحل و یا برج هتل انتخاب کنید که در آن سوی خیابان قرار دارد و با یک پل هوایی به بخش ساحلی متصل شده است. اتاق ها بزرگ و دارای سیستم تهویه هوا بوده و لوازم آنها سبک چوبی کلاسیک دارند. تمامی اتاق ها به یک تلویزیون ماهواره ای و یک حمام اختصاصی مجهز شده اند.

میتوانید روز آفتابی خود را با فعالیت هایی نظیر والیبال ساحلی و ماساژهای مختلف در این هتل آغاز کنید.

رستوران هتل تعداد بسیاری از غذاهای متنوع محلی و بین المللی را سرو میکند. نوشیدنی های تازه و گوناگون نیز در بار و لابی هتل در دسترس هستند.

دلایلی برای انتخاب هتل هالیدی این پنانگ :

موقعیت مکانی – استخر – اینترنت وای فای رایگان – پارکینگ رایگان – ترانسفر فرودگاهی – باشگاه ورزشی

هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ هتل هالیدی این پنانگ

72, Batu Ferringhi, 11100 Batu Ferringhi, Malaysia

350 اتاق

006048866666

penang.holidayinnresorts.com

امکانات هتل

باغ رستوران صبحانه در اتاق بار تراس

امکانات عمومی

روم سرویس پذیرش 24 ساعته اینترنت رایگان پارکینگ رایگان خشکشویی

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر بیلیارد ماساژ کلاب کودکان باشگاه ورزشی

سایر خدمات

نگهداری کودک اتاق بازی خدمات اتو زمین تنیس اجاره دوچرخه
تبلیغات چپ