فروش کاخ ۱۰۴ میلیارد تومانی در ایتالیا

کاخ غول پیکری که در دامنه های رشته کوه Dolomites در کشور ایتالیا قرار دارد، برای اولین بار برای فروش گذاشته شده است. خریدار این کاخ میتواند از آن به عنوان یک خانه‌ی مجلل استفاده کرده و یا آن را تبدیل به یک جاذبه‌ی توریستی کند.

کاخ

این کاخ که Castel Valer نام دارد با تمام لوازمی که در داخل خود دارد ۲۶ میلیون پوند ( ۱۰۴ میلیارد تومان ) ارزشیابی شده است. کـاخ Valer دارای هشتاد اتاق میباشد که از قرن چهاردهم نسلی از یک خانواده در آن سکونت داشته‌اند.

خریدار این کـاخ میتواند از فضای ۳۲۵۰ متر مربعی این کاخ لذت ببرد. این کاخ دارای ۱۵ اتاق خواب ، ۱۴ حمام و سرویس بهداشتی ، ۵ آشپزخانه ، یک تالار بزرگ و یک برج میباشد.

کاخ

در صورتی که این کـاخ به فروش برسد برای اولین بار در طول ۶۵۰ سال است که نسل مالکان این قلعه تغییر میکند. این کـاخ در سال ۱۲۰۰ میلادی ساخته شده است.

برجی که در این کـاخ قرار دارد در زمان جنگ جهانی اول توسط نیروهای آلمانی و ایتالیایی مورد استفاده قرار گرفت.

کاخ

البته فکر نکنید که زندگی کردن در این کـاخ به سبک کهن و قدیمی خواهد بود. در ۲۰ سال اخیر تغییرات بسیاری برروی کـاخ صورت گرفته و بازسازی شده است تا بتواند همانند خانه های مدرن نیازهای مالک خود را تامین کند.

از آخرین تغییراتی که در این قلعه صورت گرفته میتوان به این موارد اشاره کرد: تعبیه ژنراتور برقی – دو سیستم گرمایشی – سیستم خطر و امنیت – لوله کشی های آب و فاضلاب که به نزدیکترین روستا متصل شده اند.

کاخ

مالک فعلی این کاخ می‌گوید : « این کـاخ میتواند گزینه‌ای عالی برای خریداری باشد که به دنبال خانه‌ای خاص و رویایی می‌گردد. همچنین خریدارد میتواند کاخ را تبدیل به یک جاذبه ی توریستی کند و به طور حتم تعداد زیادی از گردشگران برای بازدید از این قلعه‌ی تاریخی به این منطقه کشیده خواهند شد. »

کاخ

کاخ

کاخ

کاخ

کاخ

نوشته شده در ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ