هتل پارک رویال پنانگ ۵ ستاره از هتل های لوکس این شهر است که فاصله اش تا ساحل تنها یک دقیقه پیاده روی است. این هتل در ساحل Batu Ferringhi قرار دارد و دارای ۴ رستوران و یک استخر سرباز می باشد. اتاق های هتل مناظر دریا و تپه های شهر پنانگ را در اختیارتان میگذارند. اینترنت رایگان و روم سرویس ۲۴ ساعته از خدمات این هتل هستند.

فاصله ی هتل تا شهر Georgetown بیست کیلومتر بوده و ۳۰ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی پنانگ فاصله می باشد.

اتاق های هتل دارای طراحی مدرن آسیایی می باشند و به سیستم تهویه هوا و حمام مرمر مجهز شده اند. از لوازم داخل اتاق می توان به یک تلویزیون ماهواره ای و وسایل تهیه ی چای و قهوه اشاره کرد.

خدمات اسپا هتل شامل انواع ماساژهای صورت و بدن میشود. میهمانان می توانند از زمین تنیس و باشگاه ورزشی بهره ببرند. کارکنان هتل می توانند شما را در زمینه ی ورزش های آبی و گشت و گذار در شهر کمک کنند.

میهمانان می توانند از انواع غذاهای آسیایی و بین المللی رستوران های هتل لذت ببرند. برای نوشیدنی های تازه نیز میتوانید به بار هتل مراجعه کنید.

دلایلی برای انتخاب هتل پارک رویال پنانگ :

موقعیت مکانی – کیفیت غذا – وایفای رایگان – پارکینگ رایگان – باشگاه ورزشی – اسپا

هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ هتل پارک رویال پنانگ

Batu Ferringhi Beach, 11100 Batu Ferringhi, Malaysia

309 اتاق

006048811133

www.parkroyalhotels.com

امکانات هتل

باغ باربیکیو تراس رستوران بار

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته اینترنت رایگان پارکینگ ترانسفر روم سرویس

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر ورزش های آبی اسب سواری ماساژ اتاق بازی

سایر خدمات

پینگ پونگ نگهداری کودک ماهیگیری باشگاه ورزشی زمین تنیس
تبلیغات چپ