زیباترین مناظر غروب قاره ی آسیا

تماشای غروب خورشید چه از بالای یک آسمان خراش یا از میان درختان نخل خیابان باشد، همواره یکی از لذت بخش‌ترین کارهایی است که می‌توان انجام داد. اما این تجربه نیز می‌تواند در هر کجای دنیا متفاوت باشد. در ادامه زیبا‌ترین مناظر غروب قاره‌ی آسیا را معرفی می‌کنیم.

۱ – معبد طلایی ، هند

زیباترین مناظر غروب

معبد طلایی در هند یکی از زیباترین بناهای این کشور است به خصوص در هنگام غروب خورشید زیبایی این معبد دو چندان می‌شود. تماشای انعکاس نور طلایی معبد برروی دریا یکی از بهترین تجربه‌های زندگی هر فردی میتواند باشد.

۲ – پل U Bein ، میانمار

زیباترین مناظر غروب

برخی از بناها ساخته شده اند که از تماشای آنها در حالت ضد نور ( سایه نما ) لذت برد. پل U Bein یکی از همین بناهاست. زمانی که خورشید در حال غروب است می‌توانید عکس‌هایی خارق العاده از این اثر بگیرید. هنگام غروب این پل پُر میشود از راهب ها ، دوچرخه ها و افراد محلی این منطقه.

۳ – اسکله‌ی مانیلا ، فیلیپین

زیباترین مناظر غروب

غروب خورشید در اسکله‌ی مانیلا بعلت موقعیت خاص جغرافیایی آن، یکی از زیباترین تجربه‌هایی است که میتوانید در زندگی خود داشته باشید. اگر به این منطقه سفر کردید حتما جایی را برای خود در نزدیکی شهربازی و مرکز خرید آسیا پیدا کنید تا هنگام غروب آفتاب در بهترین نقطه از این اسکله باشید.

۴ – منطقه Sarangkot ، نپال

زیباترین مناظر غروب

این منطقه‌ی زیبا و خاص دارای یک رودخانه و کوه است. همین عوامل کافی هستند تا غروب آفتاب را به منظره‌ای کم نظیر و فوق العاده تبدیل کنند.

۵ – ساختمان توکیو متروپلیتن ، ژاپن

زیباترین مناظر غروب

برای لذت بردن از غروب آفتاب در یک شهر شلوغ و پر از ساختمان باید در ارتفاع بالایی باشید تا تمام شهر زیر پایتان باشد. اگر به شهر توکیو سفر کردید حتما به ساختمان دولتی متروپلیتن بروید و در طبقه‌ی ۴۵ آن از منظره ی بینظیر و تکرار نشدنی شهر لذت ببرید.

نوشته شده در ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ