نگاهی به بوئینگ ۷۴۷ بریتیش ایرویز

هواپیمایی بریتیش ایرویز به تازگی از فضای داخلی هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ که بروزرسانی شده و به خطوط هوایی این کمپانی اضافه شده است پرده برداری کرد. تغییرات و بازسازی کامل فضای داخلی این هواپیمای مسافری محبوب روح تازه‌ای به آن داده است، به طوری که می تواند هم سطح جدیدترین هواپیماهای جهان قرار بگیرد. با سیر و گشت همراه باشید.

بریتیش ایرویز

صندلی های هواپیما بسیار راحت‌تر شده و سیستم سرگرمی جدیدی که به آن اضافه شده از فیلم ها و برنامه‌های تلویزیونی محبوب جهان پُر شده است.

بریتیش ایرویز توانست با تغییراتی که در سالن هواپیما داده، تعداد ۱۶ صندلی تخت خواب شو را در بخش بیزینس کلاس به این هواپیما اضافه کند. این هواپیماهای نوسازی شده که تعداد آنها ۱۸ فروند است در مسیرهایی به شهرهای نیویورک ، شیکاگو ، دبی و تورنتو پرواز می کنند.

بریتیش ایرویز

بازسازی فضای داخلی این هواپیماها ۱۱ ماه به طول انجامید که در طول این فرآیند کف پوش ها ، فوم های صندلی ها و سبک نورپردازی هواپیما به طوری کلی تغییر کرد تا بتواند استایل جدید و رنگ آمیزی استفاده شده در هواپیماهای جدید این کمپانی را که ایرباس A380 و بوئینگ ۷۸۷ می‌باشند، به وجود آورد.

یکی از جالبترین تغییرات این هواپیماها سیستم سرگرمی آنهاست که به سیستم نسل جدید پاناسونیک برای پروازها به نام eX3 مجهز شده اند. این سیستم دارای بیش از ۱۳۰۰ ساعت برنامه های سرگرم کننده است که شامل ۱۳۰ فیلم و ۴۰۰ برنامه‌ی تلویزیونی میشود.

بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز

نوشته شده در ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع اخبار
تبلیغات چپ