هتل آکواتک ۴ ستاره همانطور که از اسمش پیداست دارای یک پارک آبی آکواریومی اختصاصی است. فاصله ی هتل تا پارک آبی Water World Park تنها ۲ دقیقه است که دارای چند استخر شنا ، سرسره های آبی و باشگاه ورزشی می باشد. همچنین هتل دارای یک استخر سرباز است.

اتاق های هتل بزرگ بوده و رنگ آمیزی شادی دارند. تلویزیون ، سیستم تهویه هوا ، بالکن اختصاصی با منظره ی پارک آبی ، مینی بار و حمام اختصاصی از امکانات ایین اتاق ها هستند.

صبحانه ی ارمنستانی به صورت روزانه در هتل سرو میشود. همچنین رستوران ها و کافه های متنوعی در اطراف پارک آبی قرار دارند که می توانید برای میل کردن غذا به آنها مراجعه کنید. خدمات روم سرویس نیز در دسترس می باشد.

از خدمات اسپای هتل می توان به حمام ترکی اشاره کرد. میهمانان می توانند به صورت رایگان از خدمات اسپا و بازی های پارک آبی استفاده کنند. این هتل همچنین دارای یک میز راهنمای تور می باشد که میتواند شما را در زمینه ی گشت و گذار در شهر و … راهنمایی کند.

هتل در نزدیکی باغ های گیاه شناسی شهر ایروان قرار دارد. فاصله ی هتل تا شهر قدیمی ( Old Town ) با ماشین ۵ دقیقه است. پارکینگ اختصاصی هتل نیز رایگان می باشد.

دلایلی برای انتخاب هتل آکواتک :

وایفای رایگان – پارکینگ رایگان -اسپا – باشگاه ورزشی – روم سرویس

هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک هتل آکواتک

Miasnikyan Avenue 40/2, 0025 Yerevan, Armenia

29 اتاق

0037491500202

www.aquatek.am

امکانات هتل

فضای باز تراس صبحانه در اتاق اسنک بار روم سرویس

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته اینترنت رایگان پارکینگ رایگان خشکشویی ترانسفر

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر پارک آبی باشگاه ورزشی ورزش های آبی جکوزی

سایر خدمات

زمین بازی کودکان ماساژ سونا خدمات اتو حمام ترکی
تبلیغات چپ