هتل فور سیزن باکو ۵ ستاره در منطقه ی Old Town شهر باکو قرار گرفته و نزدیک به کاخ شیروان شاه می باشد. این هتل دارای ۲ رستوران و یک استخر شنای سرپوشیده است. اتاق های این هتل به سیستم تهویه هوا مجهز شده اند.

اتاق های هتل دارای فضای بزرگی بوده و طراحی داخلی آنها خاص می باشد. یک تلویزیون LCD ، مناظر دریا یا شهر و حمام اختصاصی از امکانات اتاق ها می باشند.

رستوران هتل انواع غذاهای ایتالیایی و دریایی را سرو می کند. همچنین میهمانان می توانند از انواع نوشیدنی های تازه در بار هتل لذت ببرند.

خدمات زیبایی متنوعی در مرکز اسپای هتل ارائه می شوند که از آنها میتوان به حمام سنتی ، سونا و انواع ماساژ اشاره  کرد. میهمانان همچنین می توانند در استخر هتل مشغول به شنا شده و یا در باشگاه ورزشی به تمرین  بپردازند.

مرکز خرید Park Bulvar تنها ۲ دقیقه با هتل فاصله دارد. رسیدن به موزه ی هنر آذربایجان نیز ۵ دقیقه پیاده روی زمان میبرد. فرودگاه بین المللی حیدر علی اف نیز ۳۰ کیلومتر با هتل فاصله داشته و سرویس ترانسفر به فرودگاه در صورت درخواست در دسترس می باشد.

دلایلی برای انتخاب هتل فور سیزن باکو :

موقعیت مکانی (در قلب شهر باکو) – وایفای رایگان – استخر – اتاق های خانوادگی – پارکینگ رایگان – باشگاه ورزشی

هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو هتل فور سیزن باکو

Neftchilar Avenue 1, AZ1095 Baku, Azerbaijan

171 اتاق

00994124042424

www.fourseasons.com/baku

امکانات هتل

تراس رستوران بار روم سرویس ترانسفر

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته اینترنت رایگان پارکینگ رایگان خشکشویی تبدیل ارز

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر حمام ترکی ماساژ باشگاه ورزشی سونا

سایر خدمات

نگهداری کودک سالن همایش مرکز تجاری روزنامه صندوق امانات
تبلیغات چپ