هتل ماریوت ابشرون ۵ ستاره در مرکز و قلب شهر باکو ، در میدان آزادی واقع شده است. مناطق اصلی خرید ، سرگرمی و تجاری شهر باکو همگی در نزدیکی این هتل قرار دارند و تنها ۵ دقیقه پیاده روی از آنها فاصله دارید.

اتاق های هتل بزرگ بوده و به سیستم تهویه هوا مجهز هستند. تمامی اتاق ها دارای یک تلویزیون LCD ، داک آیپاد ، میز کار و گاو صندوق مخصوص لپ تاپ میباشند. همچنین حمام اختصاصی به همراه لوازم مربوط به آن برای تمامی اتاق های هتل در نظر گرفته شده است.

انواع صبحانه ها و غذاهای باربیکیو در رستوران Fireworks سرو میشود. همچنین سایر رستوران های هتل با گلچینی از غذاهای ایتالیایی و بین المللی آماده ی پذیرایی از میهمانان می باشند. برای لذت بردن از یک نوشیدنی تازه و خوشمزه میتوانید  به بار و یا کافه ی هتل مراجعه کنید.

این هتل دارای یک محوطه ی مخصوص سونا و باشگاه ورزشی ۲۴ ساعته می باشد. استخر سرپوشیده ی هتل بی نظیر بوده و نمایی پانورامیک را از دریای خزر در اختیارتان قرار میدهد.

فاصله ی هتل تا ایستگاه مرکزی راه آهن شهر باکو تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی بوده و تا فرودگاه بین المللی باکو نیز با ماشین ۳۰ دقیقه فاصله میباشد.

دلایلی برای انتخاب هتل ماریوت ابشرون :

موقعیت مکانی – وایفای رایگان – اسپا – پارکینگ رایگان – باشگاه ورزشی – رستوران

هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون هتل ماریوت ابشرون

Azadliq Square 674, AZ1010 Baku, Azerbaijan

243 اتاق

00994124998888

www.marriott.com

امکانات هتل

رستوران بار صبحانه در اتاق روم سرویس کلاب شبانه + دیجی

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته پارکینگ رایگان اینترنت رایگان خشکشویی سالن همایش

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر ماساژ باشگاه ورزشی سونا اسپا

سایر خدمات

کتابخانه مرکز تجاری تبدیل ارز صندوق امانات فروشگاه
تبلیغات چپ