هتل هالیدی پارک ۴ ستاره در فاصله ی ۵ دقیقه ای ساحل قرار گرفته است. این هتل که نوساز می باشد دارای یک پارک و باغ گل است. فاصله ی این هتل تا مرکز منطقه ی ماسه های طلایی بسیار کوتاه می باشد.

فاصله ی هتل تا ایستگاه اصلی اتوبوس تنها ۲۰۰ متر میباشد. این ایستگاه محل جدایی خطوط اتوبوس وارنا و ماسه های طلایی می باشد، به همین دلیل بهترین ایستگاه برای افراد علاقمند به گشت و گذار است.

می توانید از غذاهای متنوع رستوران هتل لذت ببرید و یا اگر به غذاهای گریل شده علاقمند هستید می توانید به رستوران باربیکیو هتل مراجعه کنید.

اتاق های هتل همگی دارای بالکن اختصاصی هستند که مناظری زیبا از استخر و باغ هتل را در اختیارتان می گذارند. می توانید از صندلی های مخصوص آفتابگیری کنار استخر بهره ببرید و یا به ساحل رفته و از چترهای مخصوص و صندلی های ساحلی استفاده کنید. بخشی از استخر هتل مخصوص کودکان بوده و کم عمق می باشد. زمین بازی نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات گوناگون به میهمانان هتل می باشد. خدمات روم سرویس نیز در دسترس میباشد.

دلایلی برای انتخاب هتل هالیدی پارک :

موقعیت مکانی – اینترنت وای فای رایگان – اتاق های خانوادگی – رستوران – باشگاه ورزشی

هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک هتل هالیدی پارک

Golden Sands Resort, 9007 Golden Sands, Bulgaria

145 اتاق

0035952355038

www.goldensands.bg/holidaypark

امکانات هتل

باربیکیو رستوران فضای باز تراس بار

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته روم سرویس تبدیل ارز اینترنت رایگان پارکینگ

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر باشگاه ورزشی زمین بازی پینگ پونگ -
تبلیغات چپ