هتل ولادیسلاو ۳ ستاره تنها ۲ دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد و از امکانات آن می توان به کلاب ، ۲ استخر سرباز و بار کنار استخر اشاره کرد. این هتل تنها ۲۰۰ متر تا مرکز منطقه ی ماسه های طلایی فاصله داشته و در خیابان اصلی این منطقه واقع شده است.

اتاق های هتل طراحی مدرن داشته و همگی دارای یک تلویزیون ماهواره ای ، سیستم تهویه هوا ، مینی بار و حمام اختصاصی می باشند. برخی از اتاق ها نیز مجهز به یک جوزی و بالکن اختصاصی می باشند.

وعده ی برانچ ( ترکیب صبحانه و نهار ) به صورت روزانه در هتل سرو می شود. میهمانان میتوانند از بازی های دارت و بیلیارد لذت ببرند و برای نوشیدنی های تازه و خنک به بار هتل که در کنار استخر قرار دارد مراجعه کنند.

هتل دارای یک دکتر اختصاصی می باشد که به صورت ۲۴ ساعته در دسترس بوده و آماده ارائه خدمات می باشد. لابی بار ، خدمات تبدیل ارز و صندوق امانات نیز به صورت ۲۴ ساعته در هتل در دسترس می باشند.

پارکینگ عمومی در نزدیکی هتل قرار داشته و هزینه ای جداگانه دارد. اینترنت وای فای نیز در بخش های عمومی هتل رایگان بوده اما در اتاق ها هزینه ی جداگانه دارد.

دلایلی برای انتخاب هتل ولادیسلاو :

موقعیت مکانی – پارکینگ – اینترنت وای فای رایگان

هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو هتل ولادیسلاو

Golden sands, 9007 Golden Sands, Bulgaria

155 اتاق

0035952355545

party-hotel.eu

امکانات هتل

کلاب شبانه + دیجی رستوران بوفه بار تراس حمام آفتاب

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته پارکینگ اینترنت رایگان تبدیل ارز خشکشویی

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر دارت بیلیارد اتاق بازی -

سایر خدمات

دستگاه عابر بانک خدمات اتو اجاره ماشین خدمات VIP صندوق امانات
تبلیغات چپ