هتل ویوا کلاب ۴ ستاره در منطقه ی ماسه های طلایی شهر وارنا قرار گرفته و تنها ۶ دقیقه تا ساحل پیاده روی دارد. این هتل فضایی راحت و آرامش بخش داشته و دارای دو رستوران ایتالیایی و بلغاری و یک رستوران بوفه با تراس می باشد. از دیگر امکانات هتل میتوان به ۲ بار ، استخر شنای سرباز ، سونا و استخر مخصوص کودکان اشاره کرد.

این هتل از نظر امکانات غذایی بسیار کامل می باشد. صبحانه ی انگلیسی و بلغاری به صورت روزانه سرو میشوند. سالادها و دسرهای خانگی نیز برای وعده ی نهار در دسترس می باشند. انواع غذاهای بین المللی و بلغاری برای وعده ی شام سرو می شوند.

این هتل دارای یک ساحل اختصاصی به همراه رستوران و بار می باشد. صندلی های ساحلی نیز به صورت رایگان در اختیار میهمانان هتل می باشد. سرگرمی ها مختلف ، بازی ها و فعالیت های ورزشی متنوع برای میهمانان هتل تدارک دیده شده است. نمایش ها و سرگرمی های مختلف نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

هتل ویوا کلاب دارای یک پارکینگ اختصاصی رایگان میباشد که تنها ۶ دقیقه با ساحل اختصاصی هتل و ۸ دقیقه با صومعه Aladzha فاصله دارد. همچنین فرودگاه وارنا در فاصله ی ۲۸ کیلومتری هتل قرار دارد.

دلایلی برای انتخاب این هتل :

موقعیت مکانی – پارکینگ رایگان – اینترنت رایگان – اتاق های خانوادگی -اسپا – باشگاه ورزشی

هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب هتل ویوا کلاب

Golden Sands, 9007 Golden Sands, Bulgaria

260 اتاق

0035952389530

www.vivahotel-bg.com

امکانات هتل

فضای باز ساحل اختصاصی رستوران بار کلاب شبانه + دیجی

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته اینترنت رایگان پارکینگ رایگان سالن همایش خشکشویی

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر باشگاه ورزشی جکوزی بیلیارد ماساژ

سایر خدمات

اسپا سونا زمین بازی تبدیل ارز پینگ پونگ
تبلیغات چپ