هتل شایگان ۵ ستاره از هتل های بسیار خوب و مجهز جزیره کیش می باشد. این هتل در شش طبقه با سه آسانسور مخصوص میهمانان و دارای یکصد و سی اتاق مجلل و سوئیت های رویال مجهز به جکوزی با نمای رو به دریا و رو به جزیره می باشد .

فاصله کم هتل تا ساحل و اسکله تفریحی تالار شهر و مراکز اصلی خرید مانند بازارهای زیتون مرکز تجاری ، پانیذ ، هایپر مارکت و پردیس ۱ و ۲ و … این امکان را به شما میدهد تا در صورت تمایل در فصول مناسب پیاده طی کنید و از هوای مطبوع جزیره بهرمند شوید .

هتل شایگان در سال ۲۰۱۱ میلادی بعنوان بهترین هتل در زمینه خدمات هتلداری و پذیرایی موفق به اخذ لوح زرین و تندیس طلایی ، از سازمان جهانی گردشگردی UNWTO اسپانیا گردیده است .

همچنین در آذر ماه ۱۳۹۰ هتل شایگان مفتخر به دریافت تندیس زرین برند برتر از دومین جشنواره برند درگردشگری تهران گردیده است .

این هتل به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع (از ۱۵۰۰۰ متر مربع کل هتل ) دراواخر سال ۱۳۸۱ خورشیدی بنا گردیده است.معماری هتل به گونه ایست که مساحت اتاقها و راهروهها با ۴ پله اضطراری و ۳ آسانسور با ۲ نمای خلیج و جزیره می باشد.

همچنین مشرف بودن عمده اتاقها به آبهای نیلگون خلیج فارس و رنگ آمیزی متنوع طبقات موجب گردیده است که میهمان گزینه بهتری را جهت اقامت برگزیند.از طرفی دسترسی پیاده ۲ تا ۵ دقیقه ای به بازارهای پانیذ و مرکز تجاری پردیس موقیت هتل را در جایگاه ویژه ای قرار داده است.

هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان هتل شایگان

جزیره کیش ، روبروی بازار پردیس - بلوار رودکی

130 اتاق

07644467420

www.shayganhotel.com

امکانات هتل

رستوران فست فود کافی شاپ روم سرویس فضای باز

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته اینترنت پارکینگ دستگاه ATM تراس

امکانات ورزشی - تفریحی

باشگاه ورزشی استخر اسپا ماساژ استخر کودکان

سایر خدمات

بیلیارد اتاق بازی زمین بازی کودکان خشکشویی خدمات راهنمای تور
تبلیغات چپ