تصاویر زیباترین مکان های دنیا

زیبایی های جهانی که در آن زندگی میکنیم تمامی ندارد! حتی افرادی که همواره در حال سفر به نقاط دیدنی جهان هستند نمیتوانند ادعا کنند که به تمام مکان های زیبای جهان سفر کرده و آنها را از نزدیک دیده اند. اما برخی مناطق و مکان ها هستند که از لحاظ زیبایی و جذاب بودن در صدر فهرست گردشگرها قرار میگیرند و بازدید از آنها برای هر انسان اهل سفری الزامی است!

در این مقاله زیباترین مکان های دنیا را به شما معرفی میکنیم. ۱۰ مکانی که قبل از مرگتان حتما باید از آنها بازدید کنید، چون تجربه ی تماشای آنها از نزدیک قابل مقایسه با نگاه کردن به آنها از پشت صفحه های مانیتور نیست. با سیر و گشت همراه باشید.

زیباترین مکان های دنیا :

کاپادوکیه ، ترکیه – Cappadocia , Turkey

زیباترین مکان های دنیا

کاپادوکیه منطقه ای از کشور ترکیه میباشد که شهرهای آن در میان کوه ها تراشیده شده اند و به خودی خود زیبایی خاصی به این منطقه داده اند. اما این زیبایی زمانی که بالون های بزرگ در آسمان این منطقه به پرواز در می آیند، دوچندان میشود.

کویر نمک سالاردو ییونی ، بولیوی – Salar de Uyuni , Bolivia

زیباترین مکان های دنیا

سطح بازتابنده و صیقلی این کویر نمک به گونه ای شگفت انگیز است که گمان میکنید از دنیای دیگری است و مربوط به تخیلات نقاش معروف « سالوادور دالی » میباشد. همین ویژگی عجیب و خاص باعث شده تا این کویر در لیست زیباترین مکان های دنیا قرار گیرد.

مو کنگ چای ، ویتنام – Mù Cang Chải , Vietnam

تصویری که مشاهده میکنید نقاشی نیست و مربوط به منطقه مو کنگ چای در ویتنام میباشد.

زیباترین مکان های دنیا

زمین های برنج که به صورت پلکانی و تراس مانند در این منطقه ساخته شده اند به همراه کوه ها و ترکیب رنگی فوق العاده، تجربه ای باور نکردنی را برای هر گردشگری رقم میزنند. اگر به این منطقه سفر کردید مطمئن شوید که دوربینتان کاملا شارژ باشد!

غار دریایی بناگیل ، الگاروه ، پرتغال – Benagil Sea Cave , Algarve , Portugal

زیباترین مکان های دنیا

این منطقه که در سواحل جنوبی کشور پرتغال واقع شده است، مملوع از ساحل ها و غارهای شگفت آور است که غار دریایی بناگیل یکی از آنها میباشد.

منطقه Snæfellsjökull در ایسلند

زیباترین مکان های دنیا

این منطقه از غارها و سرزمین های یخی خارق العاده ای تشکیل شده است. همچنین فیلمبرداری بسیاری از فیلم های معروف جهان مانند Batman Begins در این منطقه انجام شده است.

جزیره پالاوان ، فیلیپین – Palawan Island , The Philippines

زیباترین مکان های دنیا

با نگاهی ساده به صخره های آهکی و تالاب های طبیعی و دست نخورده این جزیره میتوان دریافت که چرا برای چندین سال متوالی است که پالاوان جایزه ی زیباترین جزیره را از بسیاری مجله ها و سایت ها دریافت کرده است.

ونیز ، ایتالیا – Venice , Italy

شهر ونیز را همه میشناسند. شهری که خیابان ها و ماشین ها در آن معنی ندارند و کانال های آبی و قایق ها وسایل نقلیه در این شهر میباشند.

زیباترین مکان های دنیا

ایتالیا خانه ی شهرهای مرموز و چشم نواز است اما به جرات میتوان گفت که ونیز گل سرسبد تمام شهرهای ایتالیا و یا حتی جهان است!

پارک گل آشیکاگا ، ژاپن – Ashikaga Flower Park , Ashikaga, Japan

زیباترین مکان های دنیا

درخت های گلیسین ( سرده ) به مدت چند هفته در فصل بهار در این پارک شکوفه میزنند و محیط پارک را به سیلی از رنگ های صورتی و بنفش تبدیل میکنند که چشم هر انسانی را خیره میکند.

پارک ملی Brecon Beacons – ولز

زیباترین مکان های دنیا

منطقه Brecon Beacons توسط تپه های سبز ، قلعه های تاریخی و آبشارهای زیبا اشباع شده است. این منطقه بهترین مکان برای رها شدن در طبیعت و خیره شدن به مناظر چشم نواز میباشد.

بیابان نامیب ، نامیبیا – Namib Desert , Namibia

زیباترین مکان های دنیا

اگر به دنبال تجربه ای نزدیک به راه رافتن بر روی مریخ میباشید، این بیابان بهترین انتخاب است! تپه ها و ماسه های قرمز رنگ به همراه درختان خشکیده احساس راه رفتن بر سطح مریخ را منتقل میکنند. این بیابان محل فیلمبرداری فیلم محبوب Mad Max : Fury Road بوده است.

نوشته شده در ۶ شهریور ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ