هتل عباسی یا هتل شاه عباس یکی از هتل‌های بزرگ ایران و شهر اصفهان است که به دلیل معماری آن، که از معماری دوران صفوی الگو گرفته است، و نیز واقع شدن آن در میان بافت تاریخی اصفهان دارای اهمیت فراوان است.

مهمانسرای عباسی با ۲۲۴ اتاق، سوئیت و آپارتمان که مطابق با استانداردهای بین‌المللی ساخته شده‌اند، سالانه پذیرای هزاران مهمان و گردشگر داخلی و خارجی از اقصی نقاط جهان و همچنین دهها هیئت از میهمانان عالی رتبه سیاسی و شخصیت‌های بین‌المللی است.

در سال ۱۳۳۶ شرکت سهامی بیمه ایران با خرید این بنا و تبدیل آن به مهمانخانه و تغییر نام به مهمانسرای شاه عباس، هم یک بنای ارزشمند تاریخی را حفظ نمود و هم خاطره کاربری نخستین آن ( یعنی اقامتگاه مسافرین ) را در شکل جدید مهمانسرا زنده کرد و هم فضایی بسیار چشم نواز و آبرومند در این شهر پرآوازه ایرانی به وجود آمد.

بطوریکه این بنا را به یکی ار جاذبه های توریستی ایران تبدیل کرده است و از افتخارات این سرزمین محسوب می شود. هتل عباسی در حال حاظر بهترین هتل پنج ستاره اصفهان می باشد.

رستوران و کافی شاپ های هتل عباسی اصفهان

رستوران چهلستون هتل عباسی با معماری و طراحی بی نظیر و چشم نواز بطوریکه می توان آنرا موزه آثار هنری نامید دارای دو سالن می باشد.
رستوران ناهار واقع در طبقه تحتانی و رستوران صبحانه واقع در طبقه فوقانی که مجموعا هر دو سالن ظرفیت پذیرایی ۱۰۰۰ نفر را داراست.

هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی هتل عباسی

اصفهان،خیابان چهارباغ عباسی،خیابان آمادگاه، مهمانسرای بین المللی عباسی

224 اتاق

03132226010-19

www.abbasihotel.ir

امکانات هتل

رستوران کافی شاپ فضای باز نمای باغ چایخانه سنتی

امکانات عمومی

اینترنت رایگان پارکینگ رایگان روم سرویس پذیرش 24 ساعته لابی

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر سونا جکوزی حوضچه آب سرد -

سایر خدمات

دستگاه ATM فروشگاه سالن همایش خدمات اتو خشکشویی
تبلیغات چپ