در سال ۱۳۴۷ کلنگ احداث هتل کوثر اصفهان در زمینی به وسعت ۱۰۷۰۰ مترمربع بر زمین خورد. این هتل در حاشیه زیبای رودخانه زاینده رود اصفهان و در جوار پل تاریخی سی و سه پل قد بر افراشت. این مجموعه اقامتی در ابتدا با ۱۳۰ باب اتاق با نام هتل شرایتون و زیر نظر هتل­های زنجیره ای شرایتون در سال ۱۳۵۱ افتتاح گردید. پس از گذشت یک سال نام هتل به هتل کوروش تغییر یافت و تا سال ۱۳۵۷ با این نام تحت نظارت گروه هتل های شرایتون فعالیت نمود.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی هتل کوروش به هتل قدس تغییر نام یافت و پس از یک سال نام آن به هتل کوثر تبدیل شد و تا بدین لحظه به همین نام ارائه خدمت می نماید. این هتل در حال حاظر زیر مجموعه شرکت هتل های بین المللی پارسیان متعلق به هُلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی بنیاد مستضعفانمی­باشد. هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان در سال ۱۳۸۳ به منظور توسعه ارائه کیفی و کمی خدمات اقدام به بازسازی مقدماتی نمود و بلافاصله پس از آن طی فاز بعدی بازسازی با افزون نمودن ۴۰ باب اتاق به ۱۳۰ واحد اتاق پیشین ظرفیت اقامتی خود را به ۱۷۰ باب اتاق و سوئیت افزایش داد.

در سال ۱۳۹۳ فاز دوم طرح توسعه هتل تکمیل و به بهره برداری رسید. این طرح با افزودن ۲۴ اتاق به هتل، ظرفیت اقامتی هتل را به ۱۹۴ اتاق افزایش داده است. با تکمیل مراحل نهایی این فاز امکاناتی همچون : دو سالن اجتماعات و پذیرایی، مجموعه ورزشی سر پوشیده مشتمل بر استخر، سونا، جکوزی و سالن بدن سازی، و پارکینگ طبقاتی نیز به مجموعه هتل اضافه خواهد شد.

هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر هتل کوثر

اصفهان - جنب سی و سه پل - بلوارملت

194 اتاق

03136240230-9

www.hotelkowsar.com

امکانات هتل

رستوران فروشگاه کافی شاپ چایخانه سنتی فضای باز

انکانات عمومی

اینترنت رایگان پارکینگ رایگان روم سرویس پذیرش 24 ساعته خشکشویی

امکانات ورزشی - تفریحی

سالن ورزشی سونا خشک سونا بخار جکوزی استخر

سایر خدمات

خدمات اتو فکس خدمات راهنمای تور فضای تابستانه سالن همایش
تبلیغات چپ