چمدان هوشمند و تجربه ای تازه در سفر

بعد از اختراع تلفن و تلویزیون هوشمند و بسیاری دستگاه های دیگر، حالا نوبت به چمدان هوشمند رسیده است. چمدان های هوشمندی که می توانند سفر شما را متفاوت نمایند. چمدان هایی که در این مقاله بررسی کرده ایم همگی توسط تیم تحریریه ما بصورت کامل بررسی شده اند. شاید سفر بعدی شما به کشوری باشد که تا به حال آن سفر نکرده اید یا قرار است در کنار ساحل یک چند روزی را چادر زده و آنجا استراحت نمایید. شاید به فرودگاه رفته و پرواز شما تاخیر داشت، در این مدت باتری گوشی یا لپ تاپ شما نیز خالی شد. این چمدان های هوشمند در تمام این موارد و همچنین بسیاری موردهای دیگر به کمک شما خواهند آمد.

با ویژگی‌های ساخته‌شده مانند locators GPS، درگاه‌های USB برای شارژ انواع دستگاه ها، باتری‌های خورشیدی و سیستم‌های کنترل از راه دور، چمدان هوشمند یک تحول بزرگ در صنعت گردشگری باشد. این چمدان ها بسیار با دوام بوده و از مواد اولیه بسیار با کیفیت ساخته می شوند. فقط باید این مورد بسیار مهم را فراموش نکنید که طبق مقررات اخیر شرکت های هواپیمایی ورود این چمدان ها به دلیل داشتن باتری های داخلی به قسمت مسافران هواپیما ممنوع است.

چمدان هوشمند

Arlo Skye
Arlo Skye با وزن بسیار پایین و امکانات عالی گزینه مناسبی برای خرید یک چمدان هوشمند است. این چمدان ضد میکروبی بوده و داخلش باتری جهت شارژ دستگاه های شما مانند گوشی موبایل و تبلت دارد. کیسه های داخلی جهت نگهداری کیف و کفش دارد به همراه زیپ خارجی. از امنیت کاملی نیز برخوردار بوده و با کد قفل می شود.

قیمت: 550 دلار

Barracuda

barraacuda یک مشکل بسیار مهم را از ما در فرودگاه ها و یا در سفر حل می کند. این چمدان هوشمند با دسته چرخشی 360 درجه خود تبدیل به یک میز جهت استفاده از لپ تاپ می شود، مکانی برای نگهداری دو عدد فنجان نیز در آن قرار گرفته است. علاوه بر این ها چمدان شما یک پاور بانک جهت شارژ تلفن همراه بوده، ردیاب نصب شده بر روی آن زمانی که چمدان شما بر روی نقاله باشد هشداری را ارسال می کند تا آن را به راحتی پیدا کنید.

قیمت: 350 دلار

G-RO Tough

این چمدان با طراحی عجیب و غریب به دلیل داشتن چرخ های بزرگ برای حمل و نقل برای خیابان‌های دارای سنگفرش بسیار مناسب است. چمدان با دو پورت USB جهت شارژ لوازم برقی و نیز قفل‌های امنیتی فوق العاده به همراه چندین قسمت و جیب، می تواند دوست خوبی برای شما بیرون از منزل باشد.

قیمت: 449 دلار

TravelPro

TravelPro برای کیفیت و دوام چمدان های خود شناخته شده است، اگر شما مکررا در حال سفر هستید، ما مطمئن هستیم که شما از این چمدان هوشمند لذت خواهید برد. احتمالا یکی از سبک ترین چمدان های حمل در بازار است که همچنین بسیاری از ویژگی های هوشمند مانند RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) ، جیب های داخلی، پورت USB بیرونی و قفل های امنیتی را داراست.

قیمت: 196 دلار

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۷ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع مطالب خواندنی
تبلیغات چپ