ماهان سیر سام

ماهان سیر سام

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ماهان سیر سام، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در ایران آغاز نمود. پیش از آن نیز این شرکت با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال، در زمینه خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و بین المللی در کشور ترکیه فعالیت داشته است.

شرکت ماهان سیر سام از ابتدای فعالیت خود ، یکی از اهداف کلان خود را جلب رضایت مشتریان بعنوان اصلی ترین شریک تجاری خود دانسته و در راستای دستیابی به این هدف، اقدام به جذب نیروی انسانی متخصص و کارآمد به منظور ارائه هر چه بهتر و مطلوب تر خدمات به مسافران و مشتریان، نموده است. حضور کادر مجرب در بخش صدور بلیط های داخلی و خارجی ( مدیر فنی با سابقه ۱۴ سال و پرسنل فروش با سابقه ای بالغ بر ۱۰ سال) ، بخش فروش تورها و رزرواسیون هتل در تمامی نقاط جهان و همچنین گروه مالی مجرب و حسابرسان مورد تایید دادگستری بعنوان مهمترین سرمایه های شرکت به منظور افزایش دقت و کیفیت ارائه هر چه بهتر خدمات مسافرتی و گردشگری به مشتریان محترم مورد توجه قرار گرفته است.

با توجه به گسترش بازار رقابت در زمینه گردشگری ، این شرکت همواره سعی بر این داشته که با افزایش خدمات و سرویس های مختلف،به مشتریان، زمینه های رفع نیاز و خواسته مشتریان گرامی را فراهم آورد و در ابتدای سال ۹۲ موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) از مراجع بین المللی(APPROVED COMPANY ) گردید . در این راستا با تدوین چارت سازمانی مدون و تهیه شرح وظایف برای تمامی سمتهای سازمانی، نیازسنجی آموزشی برای پرسنل و برگزاری دوره های آموزشی مختلف به منظور بروز رسانی دانش پرسنل زیر مجموعه ، موفقیت چشم گیری را در زمینه افزایش رضایتمندی مشتریان داشته است و بسیاری از شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی را جهت ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری جلب نموده است و با ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت در حفظ رضایتمندی مشتری ، موفق بوده است.

نام مدیر : علی سلیم زاده

شماره مجوز : 912/126-17378

تلفن : 02188525200

سایت : www.mahanseirsam.com

آدرس : خیابان مفتح شمالی ، کوچه دوست محمدی ، پلاک 3 ، واحد 4

تبلیغات چپ