هتل مارینا پارک ۵ ستاره لوکس در جزیره زیبای کیش و در کنار برج های دوقلو قرار دارد. این هتل بزرگترین فضای سبز را در جزیره به خود اختصاص داده است. شما می توانید از اتاق خود خارج شده و ساعت ها در فضای دلنشین هتل قدم بزنید، از دریاچه های پارک هتل لذت ببرید و تا دریا قدم بزنید و به مارینای هتل برسید. همانجایی که اسکله تفریحی اختصاصی هتل قرار دارد.

شاید هم بخواهید دور تا دور هتل را دوچرخه سواری کنید که امکان آن نیز برای شما مهیاست! استخر، سونا، جکوزی و سالن بدنسازی هتل از دیگر امکانات هتل مارینا پارک کیش است که می تواند به آرامش و رفع خستگی شما کمک نماید.

ماساژورهای تایلندی هم در هتل مستقر هستند تا در صورت تمایل شما، از بین مدل های مختلف ماساژ تایلندی، لحظات آرامش بخشی را برای شما فراهم کنند.

اگر اهل غواصی یا جت اسکی یا ورزش های دریایی باشید، کافیست چند قدم پیاده روی کنید و از این امکانات بهره مند شوید! اتومبیل های روز دنیا از دیگر امکانات هتل مارینا پارک در بخش رنت کار است که می توانید با اجاره یکی از این اتومبیل ها، در جاده های زیبای اطراف جزیره کیش رانندگی کنید … در هر صورت ما به شما سفر به مارینا پارک هتل را پیشنهاد می کنیم.

هتل مارینا پارک کیش واقع در بهترین نقطه جزیره کیش، تنها مارینا پارک ایران است! این هتل در فضایی ۱۰ هکتاری با فضای سبز و پوشش گیاهی متنوع همراه با آبشارها و آب نماهای بی نظیر، یکی از بهترین هتل های ایران برای اقامتی دلنشین است.

هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک

جزیره کیش ، بلوار مرجان ، جنب برج های دوقلو ، مارینا پارک هتل

190 اتاق

07644465000

www.marinaparkhotel.ir

امکانات هتل

رستوران کافی شاپ روم سرویس بوفه نمای دریا و جنگل

امکانات عمومی

پارکینگ فروشگاه سالن کنفرانس خشکشویی اجاره ماشین

امکانات ورزشی - تفریحی

سالن بدنسازی استخر سونا انواع ماساژ جکوزی

سایر خدمات

پذیرش 24 ساعته تبدیل ارز ترانسفر فرودگاهی رایگان اینترنت رایگان اتاق VIP
تبلیغات چپ