ای بال

ای بال

«ای بال» بر مبنای دو دهه تخصص در عرضه زیر ساختهای فناوری اطلاعت در کشور شکل گرفته است و مفتخریم تا پیشرفته ترین تکنولوژی جهانی موتورهای رزرواسیون پرواز و هتل را با همکاری بزرگترین ایرلاین های داخلی و موتورهای رزرو هتل و پرواز خارجی در دیتا سنترهای بسیار امن داخل کشور قرار داده ایم و امکانی حتی فراتر و امن تر از بهترین موتورهای خارجی محیا شده است.

موتور رزرواسیون سه مرحله ای «ای بال» بگونه ای بهینه گریده تا حداکثر امنیت و سرعت را در کوتاهترین زمان برای مسافران فراهم سازد و در عین حال این مجموعه با بهره گیری از بهترین تکنولوژی بین المللی تمامی استاندارد های جهانی IATA و ICAO را در سیستمهای مجازی OTA برقرار نموده است.

برای اولین بار این موتور با همکاری بزرگترین ایرلاین های داخلی نسبت به ارائه گزارش آن لاین بلیط در مسیرهای چندگانه داخلی اقدام نموده و خیال مسافر را از انکه بدون واسطه امکان انتخاب مسیر و بهترین قیمت برایش وجود دارد راحت نموده است.

موتورهای رزرواسیون هتلی « آی بال» با اتصال همزمان با چهارصد هزار هتل بین المللی امکان عرضه بهترین ها و مناسبترین قیمت ها را همراه با پروازهایی مناسب برایتان فراهم کرده است.

در کنار این امکانات ساختار مرکز پیام «ای بال» (Contact Center) با مدرنترین امکانات تمامی خدمات پروازی و هتلی خود را بصورت تلفنی و با امکان پرداخت الکترونیک در زمان مکالمه فراهم ساخته است. کافی است تا با تماس با مرکز پیام ما از سطح یکسان خدمات معادل سیستم آن لاین بهره مند شوید و یا با داشتن شماره مشتری خود علاوه بر بهره گیری از امتیازت باشگاه مشتریان کارهای خود را در در هر دو سیستم بصورتی یکسان پیگیری نمایید.

کلیه فعالیت های «ای بال» بر مبنای اخذ مجوز های قانونی از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی بوده است و فعالیت های آن بطور کامل زیر نظر مدیران فنی مقیم اداره میگردد. همچنین کلیه پرداخت ها و عملیات مالی روی درگاههای امن بانکی کشور و با دریافت مجوز نماد اعتماد الکترونیک صورت گرفته است

نام مدیر : محمد دادوران

شماره مجوز : 932/126-12048

تلفن : 82424248

سایت : www.ebal.ir

آدرس : خیابان شیخ بهایی شمالی خیابان سئول شماره 31 واحد 3

تبلیغات چپ