آرش پرواز

آرش پرواز

آرش پرواز ( شعبه جدید شمس تور ) با اعتبار و پشتوانه 35 سال فعالیت در صنعت جهانگردی
شمس تور نخستین گام های خود را درست 37 سال پیش برداشت. این شرکت سفر خود را با هدف تبدیل شدن به یکی از بهترین و بزرگترین دفتر خدمات مسافرتی، فعالیت در سطح بین المللی آغاز کرد. و پس از طی چندین سال همچنان دارای رتبه اول در بین دفاتر استان می باشد.

شمس تور پس از برگزاری صدها تور موفق زیارتی و کسب رضایت اکثریت مسافرین با اخذ مجوز رسمی از سازمان ایرانگردی و جهانگردی در سال 1378 فعالیت خود را در زمینه ارائه تورهای سیاحتی و ارائه خدمات گردشگری متنوع شروع نمود و در مدت زمان کم توانست موقعیت خود را در صنعت گردشگری تحکیم بخشد. در سال 1382 موفق به اخذ لوح بهترین دفتر خدمات مسافرتی گردید.
شمس تور در سال 1381 با اخذ مجوز رسمی از سازمان هواپیمائی کشوری فعالیت خود را در زمینه صدور بلیط هواپیما آغاز نمود و همچنان در مدت زمان خیلی کوتاه به بالاترین سطح فروش صعود نمود، دریافت لوح ها و تندیس های پی در پی موفقیت ما را اثبات نمود.
شمس تور گسترش فعالیت و تنوع در ارائه خدمات کامل به مسافران را همیشه از اهداف اصلی خود در نظر گرفته و تبدیل شدن به کاملترین دفتر خدمات مسافرتی را در اولویت کاری قرار داده است، احساس نیاز به ارائه خدمات به مسافرانی که قصد سفر با اتومبیل شخصی خود را به خارج از کشور دارند از دلایل اصلی اخذ مجوز از کانون اتومبیلرانی و جهانگردی ایران در سال 1390 بود. صدور پلاک ترانزیت دفترچه مالکیت بین المللی خودرو کارت عضویت و گواهینامه بین المللی رانندگی در سریعترین زمان در شمس تور انجام می گیرد.
شمس تور از سال 1387 فعالیت گسترده برای اجرای تورهای ترکیه را آغاز نمود و در طی مدت این فعالیت و لزوم همکاری با دفاتر مسافرتی مختلف در ترکیه و دریافت خدمات متفاوت و بعضا وجود برخی از مشکلات ما را مصمم نمود تاسیس یک دفتر مسافرتی در ترکیه می تواند در پیشبرد اهدافمان یاریمان دهد. در سال 1390 با تاسیس دفتر توریستی در ترکیه با نام شمس توریسم آنتالیا قدم دیگری را در رسیدن به اهدافمان برداشتیم.در طی 2 سال فعالیت شمس توریسم آنتالیا موفق به عقد قرارداد همکاری با ده ها دفاتر مسافرتی ایران و ترکیه شدیم.
شمس تور در راه تبدیل شدن به شرکتی پیشگام در صنعت جهانگردی و هوانوردی پس از 3 سال مطالعه ، تحقیق و بررسیهای کارشناسانه و نیاز به خروج از فعالیت محدود در سال 1391 با سرمایه گذاری و مالکیت شمس تور ، شرکت خدمات هندلینگ فرودگاهی سبحان را با دستگاههای پیشرفته و بروز جهت ارائه خدمات زمینی به شرکتهای هواپیمائی تاسیس نمود. شرکت سبحان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات هندلینگ فرودگاهی در استان ( فرودگاه ارومیه و فرودگاه خوی ) می باشد. که فعالیت خود را با ارائه خدمات به شرکتهای هواپیمائی ایران ایر ، آسمان ، آتا ، زاگرس ، کاسپین ، قشم ایر ، پویا ایر، بوراجت ، انور ایر ، کرندن ، فری برد ، پگاسوس و اطلس جت ترکیه ادامه می دهد.
در سال 1394 با بکارگیری تجارب چندین سال فعالیت در صنعت جهانگردی شرکت خدمات مسافرت هوائی آرش پرواز را با هدف ارائه خدمات نوین و الکترونیک برای راحتی شما مسافران عزیزمان تاسیس نمودیم.

از همان ابتدای فعالیت آرش پرواز، مطالعه در زمينه نحوه ارائه خدمات الکترونیک را شروع کردیم و سایت فروش آنلاین را با تلاش شبانه روزی کارشناسان واحد IT با نام تجاری بیلیت لاین راه اندازی نمودیم در راستای انجام تعهداتمان موفق به اخذ مجوز رسمی فعالیت دفاتر فروش الکترونیک از سازمان هواپمائی کشوری در سال 1397 شدیم.

باز هم برای ما کافی نبود … به فکر ارائه خدمات بار هوائی هم بودیم، بررسیهای کارشناسانه و عدم وجود شرکت خدمات کارگو هوائی در این منطقه در نهایت اخذ مجوز خدمات بار هوائی از سازمان هواپیمائی کشوری در سال 1396 …

نوآوریهای ما ادامه دارد …

نام مدیر : فرهاد علی یزدی

شماره مجوز : 126-11313

تلفن : 89650

سایت : www.bilitline.com

آدرس : بزرگراه حقانی نرسیده به جهان کودک شماره 43

تبلیغات چپ