نگاهی به لوکس ترین قطار دنیا

شاید برای بسیاری از افراد تجربه‌ی مسافرت با قطار جالب توجه باشد. سفر با یک قطار لوکس می تواند لذت آن را دو چندان کند. در ادامه‌ی این مطلب با سیر و گشت همراه باشید تا شما را با لوکس ترین قطار دنیا، به نام اکسپرس آشنا کنیم.

برای کسانی که می خواهند تجربه سفر با قطار در سالهای ۱۹۲۰ را داشته باشند ، قطار اکسپرس Simplon-Orient-Express ونیز ، که لوکس ترین قطار مسافربری قدیمی مربوط به سالهای ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ است ، به روز رسانی می شود.

شرکت بلموند این تغییرات را به روی این قطار اعمال می کند و سه سوییت بزرگ جدید در مارچ ۲۰۱۸ به آن اضافه می کند. این سوییت ها هر یک دارای یک اتاق خواب دو نفره ، یک اتاق نشیمن همراه با مبلمانی که می تواند به تخت تبدیل شود و حمام و دستشویی مجزا خواهد بود. همانند سایر قسمت های این قطار ، طراحی داخلی سوییت ها ظاهر تاریخی خود را حفظ می کنند.

وسایلی که داخل هر یک از این سه سوییت به کار می رود الهام گرفته از یکی از سه مقصد این قطار است ، ونیز ، پاریس و استانبول. بنابراین یکی از سوییت ها وسایلی به سبک باروک ایتالیایی و لامپ های شیشه ای خواهد داشت ، دیگری به سبک فرانسوی ها و سومی با وسایل دست ساز و فلزی به سبک قدیمی استانبول دکور خواهد شد.

هزینه سفر با این قطار سریع السیر لوکس از ۵۵۰۰ دلار برای هر نفر و اقامت هر شب بابت سفر از لندن به ونیز یا برعکس خواهد بود. پکیج های ده روزه سفر با این قطار نیز هزینه ای ۱۵۵۰۰ دلاری خواهد داشت که سفر آن از پاریس آغاز شده و به استانبول ختم می گردد.

لوکس ترین قطار لوکس ترین قطار لوکس ترین قطار لوکس ترین قطار لوکس ترین قطار لوکس ترین قطار

 

نوشته شده در ۲۶ تیر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع اخبار گردشگری
تبلیغات چپ