تصاویری زیبا از سواحل فرانسه

فرانسه در اروپای غربی واقع شده است و به علت جاذبه های حیرت آور و وصف نشدنی خود هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند و توانسته خود را به یکی از مقصد های گردشگری برای توریست ها تبدیل کند. یکی از این جاذبه ها سواحل فرانسه است که بسیار مورد توجه قرار  می گیرد. در ادامه با سیر و گشت همراه باشید تا چند مورد از خاص ترین این سواحل را به شما معرفی کنیم و شما را به وجد بیاوریم.

سواحل فرانسه

پلاژ دو منآم

پلاژ دو منآم (de Ménéham)، یکی از زیباترین سواحل فرانسه است. در این ساحل از پشت کلبه ی ماهیگیران، می توانید ماسه های سفید و تل های روان این پلاژ را مشاهده کنید. این مناظر خاص باعث شده تا دومنآم، نمایی تاریخی پیدا کند و این نمای زیبا، جذابیت آن را بیشتر از گذشته کرده است.

 

ساحل کوت سووژ

یکی از محبوب ترین سواحل فرانسه، ساحل کوت سووژ (Côte Sauvage) می باشد که در شبه جزیره ی کیبرون (Quiberon) قرار گرفته است. ساحل این منطقه، دارای ماسه هایی طلایی رنگ است که توسط دیواره های سنگی قائمی احاطه شده است. تولید ساردین در این ساحل، بسیار مشهور بوده و می توانید لذیذترین و تازه ترین غذاهای دریایی را در این مکان نوش جان کنید.

 

سواحل فرانسه

ساحل لیل دو قیو

‏‏‏تنها از طریق آب های منطقه می توانید به ساحل لیل دوقیو (L’Ile de Rio) دسترسی داشته باشید. در این ساحل می توانید تفریحاتی مانند غواصی، شیرجه و شنا را تجربه کنید. ساحل لیل دوقیو یک منطقه ی بکر و دست نخورده است و برای علاقه مندان به ماجراجویی بسیار مناسب می باشد.

 

سواحل فرانسه

ساحل اُندای

اُندای (Hendaye) ساحلی زیبا با ماسه های نرم می باشد که در ساحل باسک (Côte des Basques) قرار گرفته است. برای تفریح می توانید به همراه خانواه خود به این ساحل بروید و از زیبایی آن لذت ببرید. اُندای همچنین برای علاقه مندان به شنا و موج سواری نیز بسیار مناسب می باشد.

 

سواحل فرانسه

لا کونچا

لا کونچا (La Concha) یکی از زیباترین سواحل فرانسه می باشد و در ساحل باسک واقع شده است. اطراف این ساحل زیبا را کافه ها و بار ها در برگرفته اند. لاکونچا در شهر سن سباستین واقع شده و از طریق جزیره ی سانتاکلارا نیز قابل دسترسی می باشد.

 

سواحل فرانسه

پلاژ پالومباجا

پلاژ پالومباجا (Palombaggia) یکی از معروف ترین سواحل کورسیکا (Corsica) می باشد. ماسه های طلایی رنگ این ساحل به همراه آب های لاجوردی آن، زیبایی خارق العاده ای به این ساحل بخشیده اند. می توانید در فصل های گرم سال، به این پلاژ آمده و از تماشای کوه ها و درختان کاجی که آن را احاطه کرده اند، لذت ببرید.

 

سواحل فرانسه

ساحل کورس دو سود

ساحل کورس دو سود (Corse Du Sud)، زادگاه ناپلئون بوده و در شهرستان آژاکسیو (Ajaccio) واقع شده است. این ساحل به دلیل داشتن معماری تاریخی و زیبایی بی نظیرش، توانسته گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کند. در این ساحل می توانید آب های عمیق آبی رنگ را در کنار ماسه های نرم مشاهده کرده و از سفر خود لذت ببرید.

 

سواحل فرانسه

ساحل نیس

نیس (Nice)، یکی از شهرهای ساحلی فرانسه است که به دلیل سواحل فوق العاده ای که دارد، توانسته گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کند. در این شهر ساحلی زیبا، می توانید تعطیلاتی شگفت انگیز و فراموش نشدنی را تجربه کنید. این مکان علاوه بر طبیعت زیبا و جذاب، دارای رستوران ها و هتل های بی نظیری می باشد و امکان خرید کردن نیز برای شما وجود خواهد داشت.

 

سواحل فرانسه

ساحل بولیو سوق مق

از دیگر سواحل فرانسه ، می توان بولیو سوق مق (Beauleiu-sur-Mer) را نام برد. این ساحل برای استراحت و گذراندن تعطیلات، فوق العاده می باشد. وجود یک ترامپولین در این محل باعث شده تا شناگران، اوقات خاص و متفاوتی را در اینجا تجربه کنند. این ساحل نیز با کافه ها و بارها احاطه شده و مکانی شگفت انگیز برای استراحت کردن و لذت بردن از تفریحات تابستانی است.

 

سواحل فرانسه

ساحل پالوما

یکی از منطقه های تفریحی فرانسه، ساحل پالوما (Paloma)‎ می باشد که در بین هنرمندان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. این ساحل شیک و کلاسیک، در خط ساحلی فرانسه واقع شده و دارای مناظری دیدنی می باشد. دراین ساحل علاوه بر تماشای منظره های زیبا، می توانید تفریحات متنوع زیادی را نیز تجربه کنید.

 

سواحل فرانسه

نوشته شده در ۲ مرداد ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع اخبار گردشگری
تبلیغات چپ