زیباترین مناظر طبیعی ناشناخته

طبیعت این پدیده ی وصف نشدنی گاهی صحنه هایی از خود را به نمایش می گذارد که که کمتر کسی دیده و آدمی با تماشای آن در حیرت فرو می رود. در جهان مناظر طبیعی وجود دارد، که هنوز انسان آنها را کشف نکرده و ناشناخته اند. طبیعت هایی که انسان را در فکر فرو میبرد. در ادامه ی مطلب با سیر و گشت همراه باشید تا شما را با چند مورد از ناشناخته ترین طبیعت های بکر در جهان آشنا کنیم.

مناظر طبیعی

بونیتو ، کشور برزیل | Bonito, Brazil

این منطقه برای افراد غیر بومی کشور برزیل، یکی از ناشناخته ترین مناظر طبیعی جهان است. بونیتو طبیعتی بسیار زیبا برای توریست ها و گردشگران در برزیل است و معنی بونیتو به زبان محلی «زیبا» می باشد. ویژگی های خاص طبیعت بونیتو، رودخانه های عمیق و آبی رنگ پر از ماهی های خوش رنگ یا طوطی های کم یابش است. امکان شنا و غواصی در غارهای این منطقه موجود است که خاطره ای زیبا را برای بازدیدکنندگان می سازد.

مناظر طبیعی

گیرنگر ، کشور نروژ | Gurgnar, Norway

آبدره کوچک اما مقتدر در کشور نروژ، افرادی را که به این منطقه می آیند، بسیار شگفت زده می کند. سنگ های مختلف از قله های کوه های پر برفش به پایین سرازیر می شوند، آرام به آب برخورد می کنند و زیبایی مناظر طبیعی این منطقه را دو چندان می کنند. گردشگران با کشتی های علمی که وجود دارد، می توانند در طول این آبراهه سفر کنند و از آبشار های زیاد و طبیعت زیبای اطراف آبراهه لذت ببرند.

مناظر طبیعی

بوهینج ، کشور اسلوونی | Boeing, Slovenia

در این منطقه، یک دریاچه ی بسیار زیبا قرار دارد. مکانی خلوت که هیچ توریستی در آنجا پیدا نمی شود و جزو مناظر طبیعی ناشناخته جهان است. منظره ی زیبای این منطقه، رشته کوه های آلپ است. کارهایی که درآنجا می توان انجام داد، رکاب زدن و دویدن در مسیرهای خاص اطراف دریاچه یا شنا در آن است.

مناظر طبیعی

جزیره یاکوشیما ، کشور ژاپن | Island of Yakoshima, Japan

جزیره یاکوشیما در ژاپن، از مناظر طبیعی ناشناخته است. این جزیره کوهستانی با چشمه های آب گرم و درختان سرو ۲۰۰۰ ساله اش، هر دوست دار طبیعتی را عاشق خود می کند. به علت آب و هوای استوایی این طبیعت ناشناخته، همه جا، رنگ سبز درختان جنگل و سنگ های خزه ای دیده می شود که صحنه ای سورئال را به وجود آورده اند. گردشگرانی که به این منطقه می آیند، باید مراقب میمون ها یا گوزن ها باشند تا به حیات وحش یاکوشیما آسیبی نزنند.

مناظر طبیعی

جزیره سنت لوسیا ، دریای کارائیب | St. Lucia, the Caribbean

شاید اسم سنت لوسی (قدیس کاتولیک مسیحی) را شنیده باشید، اما نام این جزیره به مذهب ربطی ندارد. اگر مناظر طبیعی را دوست دارید، سنت لوسیا با ساحل های آتش فشانیش، جای خوبی برای شماست، اما برای دیدن مناظر بکر و دست نخورده این طبیعت ناشناخته، باید کاملا وارد جزیره شوید. در جنوب جزیره سنت لوسیا می توانید کوهستان ها٬ پتیت پیتون و گروس پیتون را ببینید.

مناظر طبیعی

آدو ، آفریقای جنوبی | Addo, south africa

پارک ملی فیل های آدو برای هر کسی خاطره ای به یاد ماندنی به وجود می آورد. فعالیت های گروهی در پارک آدو در قسمت جنوبی آن می باشد، یعنی محلی به نام ساندی ریور که می توانید آن ها را تماشا کنید و لذت ببرید. این پارک ابتدا به علت مبارزه با انقراض ۱۱ فیل، شروع به کار کرد و هم اکنون دارای بیش از ۳۵۰ فیل آفریقایی و حیواناتی مانند گاومیش آفریقایی، کرگدن سیاه و تعدادی دیگر از حیوانات شاخ دراز است.

علفزار سیسر آلم ، آلپ ، کشور ایتالیا | Ciser Alm, Alps, Italy

بزرگترین علفزار قاره اروپا، سیسر آلم ایتالیا می باشد. منطقه ای با چشم انداز رشته کوه ها که بالای ابرها واقع شده اند. بهترین زمان برای مسافرت به این علفزار، فصل تابستان است، زیرا در این فصل، گل ها و چمن زارهای زیبایی در این منطقه وجود دارد. قدم زدن٬ دوچرخه سواری٬ اسکی و اسنوبورد در فصل زمستان از تفریحات این منطقه است.

مناظر طبیعی

نیانگشو ، کشور میانمار | Ningbo, Myanmar

شهر نیانگ شو در شمال رودخانه اینله واقع شده است. این جزیره با دریاچه آب شیرین و باغ های شناورش ٬ ۵۰ سال دیکتاتوری را تحمل کرده، ولی باز هم زیبایی آسیایی در آن وجود دارد. این جزیره دارای روستاهای موقت زیادی است. پاگودای طلایی، هنگام غروب می درخشد و جنگلی بزرگ که تا چشم کار می کند، درخت است.

مناظر طبیعی

نوشته شده در ۳ مرداد ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع اخبار گردشگری
تبلیغات چپ