معروف ترین رستوران های اردبیل کدام اند؟

در یک سفر چیزی که میتواند بر لذب بخش تر شدن آن بیفزاید غذای خوب است. وقتی شما به سفر میروید شناخت بهترین و معروف رستوران ها و فست فودهای آن می تواند کمک کن تا شما باکیفیت ترین و غذا و مناسب ترین آنها از نظر قیمت را انتخاب کنید. یکی از شهرهایی که هر ساله در اغلب فصل ها مسافران زیادی را به سمت خود جذب می کند سرعین اردبیل است که با آب گرم شناخته می شود. در ادامه با سیر و گشت همراه باشید تا شما را بهترین رستوران های اردبیل آشنا کنیم.
رستوران های سرعین

کبابی حاج قربان

غیر ممکن است که آدرس رستوران های اردبیل را از کسی جویا شوید و او درباره حاج قربان حرفی نزند. حاج قربان از مشهور ترین ها و یکی از مکان های قدیمی این صنف است که با نوسازی و بازسازی رستورانش در چند سال گذشته بیشتر محبوب شده است. در حاج قربان، کباب کوبیده از خوشمزه ترین کباب های آن است و کباب کوبیده مخصوصش از سه سیخ که با گوجه و فلفل کبابی و نان تازه تشکیل شده است که در کاسه هایی با طرح گل سرخ قدیمی برای شما سرو می کنند. کباب مخصوص قربان ۱۱ هزار تومان است.
آدرس کبابی حاج قربان: اردبیل خیابان سعدی، چهارراه باغمیشه، نرسیده به پل سعدی

رستوران های سرعین

گل سرخ

رستوران گل سرخ در مسیر شورابیل قرار دارد. این رستوران ٬ محیط تمیزی دارد و کباب های آن بسیار خوشمزه هستند. کباب دنده آن بسیار معروف است که در زبان ترکی به آن قابرقا می گویند. البته توجه داشته باشید که قیمت ها در این رستوران کمی گرانتر از سایر مکان ها می باشد.
آدرس گل سرخ: اردبیل، خیابان عطائی، نرسیده به میدان جانبازان

رستوران های سرعین

ضیافت

پیچاق قیمه: یک خورشت سنتی اردبیلی می باشد که خلال بادام و تخم مرغ در آن وجود دارد. یک رستوران که پیچاق قیمه خوشمزه دارد که نامش ضیافت است. در ضیافت به غیر از غذای سنتی اردبیل، خورشت ها و کباب ها مختلفی سرو می شود.
آدرس ضیافت: اردبیل، خیابان امام خمینی، جنب سینما انقلاب، پلاک ۱/۷۲۱۹

رستوران های سرعین

کبابی حاج ملک

در کبابی حاج ملک، شما خودتان باید قسمت مختلف و انواع گوشت تازه و مقدارش را انتخاب کنید تا سپس آن را برایتان کباب می کنند. فیله گوسفندی حاج ملک خیلی معروف است. این کبابی از بهترین رستوران های اردبیل به شمار می آید.
آدرس کبابی حاج ملک: اردبیل، خیابان ساحلی، اول خیابان پیرمادر

رستوران های سرعین

فست فود خوب در اردبیل

همیشه نمی توان غذای برنجی و گوشتی سنتی خورد، گاهی برای تنوع پیتزا و ساندویچ هم بد نیست. در اردبیل دو فست فود معروف به نام های پیتزا پیتزا با پیتزاهایی عالی و دیگری پیتزا سارا با ساندویچ های خوبش وجود دارند.
آدرس پیتزا سارا: اردبیل٬ میدان ارتش، روبه روی گلستان علی
آدرس پیتزا پیتزا: اردبیل، میدان ارتش، روبه روی دبستان معلم

رستوران های سرعین

رستوران خوب در شهر سرعین

سرعین، سالانه به دلیل آب گرمش گردشگران زیادی دارد. دو رستوران عالی در سرعین وجود دارند به نام های رستوران عدل یا مینایی و رستوران فرزاد. حاج قاسم علی و حاج علی مینایی، دو برادر هستند که رستوران عدل مینایی را بسیار معروف کرده اند. قربان، سرآشپز این رستوران است که در درست کردن کباب برگ دارد مهارت زیادی دارد که آن را با راسته ، فیله و مغز ران گوساله تهیه می کند. رستوران فرزاد هم کباب برگ خوبی دارد. این دو رستوران بسیار خوب در میدان ساری سو شهر سرعین واقع شده اند.

رستوران های سرعین

نوشته شده در ۹ مرداد ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ