زیباترین جزایر جهان در سال ۲۰۱۷

یکی از زیباترین مناظری که همیشه آدمی را به سمت خود جذب می کند جزایر هستند. زیبایی برخی از جزیره ها آنچنان حیرت آور است که انسان را به شک می اندازد که این تصاویر ساخته ی تخیل است یا واقعا این جزایر وجود دارند. در ادامه ی مطلب با سیر و گشت همراه باشید تا شما را با زیباترین جزیره جهان و همچنین زیباترین جزایر جهان که در سال ۲۰۱۷ منتخب شده اند آشنا کنیم.

سایت گردشگری همه ساله با کمک بازدیدکنندگان خود اقدام به برگزاری نظرسنجی هایی در زمینه های مختلف توریستی می کند که یکی از این نظرسنجی ها انتخاب زیباترین جزیره جهان می باشد. بازدیدکنندگان این سایت مطرح بین المللی نیز با توجه به تجارب خود و سفرهایی که به این جزایر زیبا انجام داده اند، برترین آنها را برمی گزینند.

جزیره پالاوان (Palawan Island ) – فیلیپین

جزیره پالاوان، رتبه پنجمین جزیره بزرگ فیلیپین را به خود اختصاص داده است. جزیره ای با مکان های بکر و دست نخورده بسیار که توریست های زیادی را به خود جذب می کند.

جزیره پالاوان (Palawan Island ) – فیلیپین

جزیره پالاوان فیلیپین

جزیره هیلتون هد ( Hilton Head Island ) – کارولینای جنوبی – آمریکا

جزیره هیلتون هد در کارولینای جنوبی قرار گرفته است. این جزیره زیبا را بهشت گلف بازها نیز می گویند. البته این جزیره زیبای آمریکایی مناسب هرگونه تفریح و سلیقه ای می باشد.

جزیره هیلتون هد ( Hilton Head Island ) – کارولینای جنوبی – آمریکا

جزیره بوراکای (Boracay Island ) – فیلیپین

جزیره بوراکای یکی از جزایر کوچک در فیلیپین محسوب می شود. اما همین جزیره کوچک ده ها جایزه بین المللی گردشگری را از آن خود کرده است.  ساحل شن های سفید جزیره بسیار شما را متحیر می کند. جزیره ای که جایزه برترین محل آرامش در جهان را از آن خود کرده است و یکی از زیباترین جزایر جهان محسوب می شود.

جزیره بوراکای (Boracay Island ) – فیلیپین

جزیره بوراکای فیلیپین

جزیره گالاپاگوس (Galápagos Islands) – اکوادور

جزیره گالاپاگوس، مجموعه ای از جزایر زیبا و منحصر بفرد در اقیانوس آرام بوده که از دارای گونه های خاص جانوری و گیاهی می باشد و یکی از علت ای معروفیت آن نیز همین مورد محسوب می شود. این جزیره زیبا متعلق به کشور اکوادور می باشد.

جزیره گالاپاگوس (Galápagos Islands) - اکوادور

جزیره گالاپاگوس اکوادور

جزیره سانتورینی ( Santorini ) – یونان

جزیره معروف سانتورینی یونان بی شک یکی از معروفترین جزایر در دنیا می باشد. این جزیره سفید که در اثر فوران آتشفشان ایجاد شده است در جوار دریای اژه واقع شده است.

جزیره سانتورینی ( Santorini ) – یونان

جزیره سانتورینی یونان

جزیره مائوئی (Maui) – هاوایی

جزیره زیبای مائوئی را می توان دومین جزیره بزرگ در منطقه هاوایی دانست. این جزیره بدلیل شرایط جوی متفاوت دارای طبیعت متفاوتی نیز می باشد.

جزیره مائوئی (Maui) – هاوایی

جزیره مائوئی هاوایی

جزیره کائوآئی ( Kauai ) – هاوایی

جزیره کائوآئی هاوایی، قدیمی ترین جزیره این منطقه است. جزیره ای با شش میلیون سال قدمت و مناظر بکر و دیدنی بسیار زیاد می تواند محل مناسبی برای کسب آرامش و استراحت باشد. این جزیره دارای آبشارهای زیبا بوده و طرفداران بسیاری نیز دارد.

جزیره کائوآئی ( Kauai ) – هاوایی

جزیره کائوآئی هاوایی

ایسکیا (Ischia) – ایتالیا

جزیره ایسکیا ایتالیا، بدلیل فوران آتش فشان ناپل ایجاد شده است. این جزیره دارای چشمه های آب گرم بسیاری است که خاصیت درمانی نیز دارند.

ایسکیا (Ischia) – ایتالیا

جزایر هوار و دالماتیان (Hvar and the Dalmatian Islands ) – کرواسی

جزیره هوار کرواسی یکی از قدیمی ترین جزایر جهان است که قدمتی بیش از 10 هزار سال دارد.

جزایر هوار و دالماتیان (Hvar and the Dalmatian Islands ) – کرواسی

جزیره بالی – اندونزی

جزیره بالی اندونزی، معروفترین جزیره در لیست زیباترین جزایر جهان قرار دارد که توسط کاربران سایت معروف گردشگری به عنوان زیباترین جزیره جهان نیز انتخاب شده است. این جزیره با موقعیتی استثنایی دو اقیانوس هند و آرام را بهم پیوند داده است. جزیره بالی اندونزی دارای آب و هوایی خاص و منحصر به فرد بوده و سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند.

جزیره بالی

جزیره بالی اندونزی

نوشته شده در ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ