بهترین مراکز خرید تبریز

یکی از دغدغه‌های مسافران خرید از مراکز معتبر است. یکی از شهرهایی که مراکز خرید فراوان و باکیفیتی دارد تبریز می‌باشد. افرادی که به تبریز می‌آیند از این شهر بسیار خرید می‌کنند. مسافران این شهر اغلب به دنبال مراکز خرید تبریز و فروشگاه‌های کیف و کفش، چرم، لباس ترک و از این قبیل اجناس‌اند. در ادامه با سیر و گشت همراه شوید تا بهترین مراکز خرید تبریز را به شما معرفی کنیم.

مراکز خرید تبریز

مرکز خرید رشدیه

در سفر به تبریز این مرکز خرید در مجموعه بازارهای تبریز و یا پاساژهای تبریز، مکان مناسبی برای خرید لباس مجلسی ترک زنانه می‌باشد که قیمت و کیفیت بسیار خوبی هم دارند. به‌طورکلی این مرکز خرید مختص پوشاک زنانه است. در این مرکز خرید رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های بسیاری وجود دارند. در سفر به تبریز حتماً از مرکز خرید رشدیه دیدن کنید.

آدرس: تبریز، شهرک رشیدیه، بلوار سروستان

مراکز خرید تبریز

مرکز خرید برج بلور

این مرکز خرید در یکی از برج‌های تبریز قرار دارد. ۳ طبقه از ۲۵ طبقۀ این برج به این مرکز خرید اختصاص داده شده است. در این مرکز خرید انواع پوشاک، کفش، لوازم‌خانگی و سایر وسایل را می‌توانید پیدا کنید. همچنین در این مرکز خرید انواع رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها موجود در دسترس است.

آدرس: تبریز، حدفاصل خیابان امام و بزرگراه استاد شهریار، فلکه دانشگاه تبریز، برج بلور

مراکز خرید تبریز

مرکز خرید لاله پارک

در این مجتمع شیک و به‌روز، تمامی برندهای معروف بین‌المللی شعبه دارند. در این مرکز خرید برندهای مختلفی مانند کوتون، ماوی، السیواکیکی، ادل، مانگو، تراست و… فعالیت می‌کنند و برای افرادی که علاقه به خرید لباس‌های ترک دارند، این مجتمع شاید بهترین گزینه باشد. در این مجتمع سایر امکانات و خدمات مانند سینما، فودکورت و هایپر مارکت در دسترس است. هتل این مجتمع زیرمجموعۀ هتل‌های کایای ترکیه به نام هتل لاله پارک کایا می‌باشد.

آدرس: تبریز، میدان شهید فهمیده به سمت شرق بزرگراه پاسداران

مراکز خرید تبریز

بازار تربیت

این خیابان سنگفرش شده، به خیابان استقلال استانبول شبیه است. در گوشه‌کنار این خیابان مجسمه‌هایی از هر شغل وجود دارد. این خیابان به بورس لوازم‌التحریر و لوازم معماری مشهور است، اما در مراکز خرید آن می‌توانید کفش‌های بسیار خوبی را هم پیدا کنید. این خیابان و بازار به‌طورکلی نسبت به سایر مراکز خرید تبریز متفاوت‌اند.

آدرس: تبریز، خیابان امام

مراکز خرید تبریز

بازار قدیم تبریز

بازار تبریز ازجمله قدیمی‌ترین بازارهای خاورمیانه و بزرگ‌ترین بازار سرپوشیده در جهان است. در این بازار هر چه که بخواهید یافت می‌شود. تمام سوغاتی‌های این شهر را می‌توان در این بازار پیدا کرد، ازجمله چرم، ادویه و غیره. برای خرید کفش و فرش این بازار گزینۀ بسیار مناسبی است. بعلاوه، معماری این بازار بسیار زیبا و جذاب می‌باشد.

آدرس: تبریز، بلوار جمهوری اسلامی، خیابان فردوسی، بعد از پارکینگ ۲۹ بهمن

نوشته شده در ۵ شهریور ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع مراکز خرید
تبلیغات چپ