معروف ترین مراکز خرید مادرید کدام اند؟

یکی از زیباترین شهرهای اسپانیا مادرید است. این شهر زیبا پایتخت اسپانیا می باشد و سرشار از جاذبه های طبیعی و تاریخی است، که هر گردشگری را به سمت خود جذب می کند. یکی از قسمت های شگفت انگیز سفر خرید کردن است. اگر می خواهید به مادرید سفر کنید مراکز خرید مادرید را فراموش نکنید. این مراکز مدرن و در عین حال زیبا هستند و می توانند علاوه بر خرید کردن لحظات خوشی را در کنار خانواده برای شما ایجاد کنند. در ادامه می خواهیم چند نمونه از بهترین مراکز خرید مادرید را به شما معرفی کنیم. با سیر و گشت همراه باشید.

مراکز خرید مادرید

Príncipe Pío

پرینچیپه پیو یکی از بهترین مراکز خرید مادرید است که درست در مرکز شهر بزرگ مادرید قرار گرفته است. بازدید از مغازه های این مرکز خرید و امکانات آن، یک روز کامل وقتتان را می گیرد. در اینجا می توانید بعد از خرید، با خوردن غذا در رستوران های با کیفیت آن خستگی در کنید و روزتان را با دیدن یک فیلم جذاب به آخر برسانید. این مرکز خرید روزهای دوشنبه تا شنبه هر هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و در روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۰ شب فعالیت دارد.

مراکز خرید مادرید

La Gavia

لا گاویا یکی از بزرگترین مراکز خرید روباز در اسپانیا و کل اروپا است که در آن می توانید هر چیزی که می خواهید را در یک محیط کاملا مدرن پیدا کنید. در این مرکز خرید بیشتر برند های بزرگ و معروف دنیا را می توانید پیدا کنید. ساعات کاری آن روزهای دوشنبه تا یکشنبه ازساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مراکز خرید مادرید

Madrid Xanadú

این مرکز خرید نه تنها طراحی زیبا و فوق العاده ای دارد بلکه علاوه بر خرید می توانید از انواع امکانات تفریحی آن لذت ببرد. در این مرکز خرید می توانید تفریحاتی مثل گلف، بولینگ، اسکی و فعالیت های دیگری را تجربه کنید. مادرید زانادو، تجربه ای بیشتر از یک خرید معمولی در مادرید را به شما هدیه می دهد. ساعات کاری این مرکز خرید، روزهای دوشنبه تا یکشنبه ازساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مراکز خرید مادرید

Plaza Norte

پلازا نورته یکی از مجلل ترین مراکز خرید مادرید است که مجموعه ای از بهترین ها را دارد. این مرکز خرید علاوه بر ۱۰ ها مغازه ی لوکس، سینما، رستوران و مراکز تفریحی دیگری دارد که خرید کردن در اطراف مرکز شهر را برای شما تبدیل به تفریحی لذت بخش می کند. ساعات کاری آن روزهای دوشنبه تا یکشنبه ازساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مراکز خرید مادرید

Parquesur

پارکیسور یکی از مدرن ترین مراکز خرید در شهر مادرید است که در آن می توانید فروشگاه های برند های معروفی از جمله برند اپل را ببینید. این مرکز خرید شامل امکانات تفریحی و رفاهی دیگری مثل رستوران و مرکز بازی نیز هست. اگر اهل خرید از برند ها هستید این مرکز خرید با فضایی مدرن و زیبا یکی از بهترین مقاصد خرید برای شما است. ساعات کاری پارکیشور روزهای دوشنبه تا یکشنبه ازساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مراکز خرید مادرید

نوشته شده در ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع مراکز خرید
تبلیغات چپ