بهترین مکان ها برای مسافرت در پاییز

پاییز یکی از فصل های جالب برای سفر است. همه افرادی که واقعا اهل سفر کردن هستند، بعد از آن شلوغی و هیاهو  سفر در تابستان می دانند که مسافرت در پاییز حال و هوای خود را دارد و می توان مقاصد خوبی را برای تفریح پیدا کرد. این افراد می دانند که چگونه از مزایای این فصل به خوبی استفاده کنند و نیاز به توضیح هم نیست که چه آب و هوای دلپذیری در جاهای گرم و آقتابی دنیا حاکم است. اگر به دنبال تعطیلات در کنار دریا و یا سفر به یک شهر جدید هستید، پاییز بهترین زمان برای سفر است. با سیر و گشت همراه شوید.

مسافرت در پاییز

ممفیس – تنسی

ممفیس همیشه به موسیقی و کبابش معروف بوده، اما به دلایل زیادی یک شهر گرم جنوبی هم محسوب می شود؛ فضای سرسبز افسانه ای، رستوران های بی نظیر و موزه های ملی باشکوه. مکان های جدید و جالب برای اقامت، مهمانخانه ی Graceland است؛ جایی که واقعا می توانید مثل خانه ای لوکس در آن زندگی کنید. هتل هایی همچون عمارت های استعماری که دارای ۴۵۰ اتاق و سوئیت هستند که توسط PrinscillaPrescilly طراحی شده اند. ترجیح می دهید جایی بمانید که کمی راحت تر باشد؟

پس خانه ی James Lee  با ۵ سوئیت و صرف صبحانه در مکانی تاریخی و ملی را انتخاب کنید.

مکزیک

San Mihuek de Allende – مکزیک

این شهر، بازدید کنندگان را به دلیل هتل های لوکس و معماری زیبایش به خود جذب می کند. اما در ابتدا رستوران های بین المللی آن هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. سرآشپر مشهور Enrique Olvera صاحب  رستوران Moxi که همچون عمارتی جذاب با غذاهایی جالب است نیز در این شهر می باشد. جشنواره ی غذای سالیانه در ماه جولای همیشه توجه علاقمندان به غذا را به خود جلب می کند. در ماه جولای که هوا بطور غیرقابل تحملی گرم نیست به آنجا بروید، با نسیم ملایم خنکی که می وزد می توانید تمام روز را در خیابان ها پرسه بزنید. در هتل بسیار عالی Rosewood اقامت کنید که طراحی سنتی و هنری دارد که توسط San Minguel طراحی شده است.

Belize

Belize

این کشور آمریکای مرکزی یکی از معدود کشور هایی می باشد که زبان رسمی آن انگلیسی است. پس در آن هیچ مشکل زبانی وجود ندارد. همچنین یکی از مکان های بسیار محبوب، به دلیل سازگاری و شباهت با Belcampo که بسیار متحیر کننده و Frencis Ford که بسیار محبوب است، می باشد. هتل جالب دیگر It’zana با غذاها و مرکز کشاورزی و  ۳۹ ویلای بسیار عالی در شبه جزیره ی  Plancencia قرار دارد. طوفان های فصلی از ژوئن تا نوامبر ادامه دارند پس زمان سفرتان را به آخر آبان ماه اختصاص دهید که فصل پاییز در حال تمام شدن است و طوفان ها کم می شوند.

Andama

جزیره آندمان – هند

می خواهید به جاهای دورتری بروید؟ برنامه تان را به سمت جزیره ی Andama تغییر دهید که که کنار دریای هند است و می توانید با یک پرواز چند شهر هند را بگردید. بهترین و از معدود جاهایی است که فیل ها در آنجا شنا می کنند  و یکی از مناطق آسیایی است که پوشیده از شن و ماسه می باشد. اگر یک بار به آنجا سفر کنید، به خصوص در فصل پاییز، قطعا از آنجا خوشتان می آید. مسافرت در پاییز، بهترین فصل برای سفر به این منطقه است. سفرتان را به اوسط آبان اختصاص دهید زیرا از گرانی فصل هم خبری نیست.

Atacama

بیابان آتاکاما – شیلی

سفر به شیلی بدون دیدن دشت Atacama  کامل نمی شود.این منطقه ساختمان هایی وابسته به زمین شناسی که چشم ها را خیره می کند و هتل های بسیار مجلل مثل Awasi Atacama و Explora دارد. فقط در سه  روز می توانید همه ی این منطقه را سیاحت کنید، از مناظر و اسب سواران روی خاکریز گرفته تا تخته سنگ ها و آتش فشان های این دشت بسیار زیبا. فقط مطمئن شوید که موقع خوبی سفر کرده اید، چون بخشی از شیلی در تابستان سرمای طاقت فرسایی دارد (از جولای تا سپتامبر) و از ژانویه تا مارس به شدت گرم است؛ نوامبر بهترین زمان برای سفر به این منطقه است.

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۴ مهر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ