روش های کاهش هزینه سفر

سفر کردن سراسر تجربه است، چه یک ستاره معروف پولدار باشید یا یک شخصی با درآمد متوسط. خیلی از افراد به دنبال کاهش هزینه سفر هستند و می خواهند وقتی به سفر می روند، در عین حالی که به دنبال تفریح و خوشگذرانی هستند، می خواهند حداقل هزینه را انجام دهند. در این مقاله چند نکته از گفته های افراد متخصص را به شما یاد می دهیم تا بتوانید از تعطیلاتتان بهترین بهره را چه از نظر مادی و چه از نظر تجریبات ارزشمند ببرید. با سیر و گشت همراه باشید.

کاهش هزینه سفر

جایی که مردم محلی آنجا غذا می خورد را پیدا کنید

در غذاخوری و رستوران های شیک و در لابی هتل تان شاید شما را به اسم صدا کنند، اما اگر در پی کاهش هزینه سفر هستید از رستوران های بیرون از هتل غذا بگیرید. این غذاخوری ها باعث اصالت و اعتبار بخشیدن به تعطیلات و سفرتان نیز می شوند.

 

زمان درست را برای پروازتان انتخاب کنید

موسس و کارشناس سفرهای لوکس می گوید که با سفر کردن در زمانی که فصل کسب و کار رو به کاهش و افول است، می توانید با پروازی به صرفه و اقتصادی کلاس کاری تان را هم حفظ کنید. در تعطیلات مدارس، خطوط هوایی در  تلاش برای پرکردن صندلی های خود هستند تا باعث رونق اقتصادی شان شود. در آن زمان می توانید به دنبال تهیه ی بلیط باشید زیرا که پروازی با کیفیت، بدون هزینه ی اضافی را تجربه می کنید.

 

قبل از رزرو هتل در مورد امکانات آن فکر کنید

وقتی که هتل تان را انتخاب کردید، شرایط و امکانات آن را با نیازهای خود بسنجید. این راهی ساده برای کاهش هزینه سفر و نگهداری از پول تان است. همه ی دسته بندی ها و ویژگی های هتل ها یکسان نیستند. در اروپا یک هتل ۵ ستاره دارای انواع امکانات مثل رستوران بسیار مجلل، سونا، استخر و… می باشد. اما این امکانات صرفا دلیلی برای کیفیت بالای اتاق ها و دیگر خدمات نمی باشند. اگر قصد رزرو هتل در اروپا یا دیگر شهرها را دارید، هتل ۳ یا ۴ ستاره را انتخاب کنید زیرا از هتل های لوکسی که در نظر دارید بهتر است. از امکانات این هتل ها می توان به اتاق های بزرگ و راحت با لوازم لوکس، مکانی عالی و سرویس دهی شخصی بی نظیرشان اشاره کرد.

 

همیشه به دفتر گردشگری محلی مراجعه کنید

Mathew Kepnes موسس وبلاگ مسافرتی NormadicMatt می گوید”این دفاتر همه چیز را در مورد شهر می دانند. آنها به شما فعالیت های رایگان، رویداد های خاص، مناسبت ها و اتفاقات زمان اقامت شما و خیلی چیزهای دیگر را می گویند. پس از این منابع استفاده کنید. او همچنین توصیه می کند که از هتل های محلی و کارکنان خوابگاه ها، کارهایی که می توان به  صورت رایگان و دوستانه انجام داد را بپرسید تا برایتان تجربه شود. Matthew می گوید آنها هر روز با مسافران و توریست های کم خرج و اقتصادی سر و کار دارند و دقیقا می دانند که برای صرف غذا به چه جاهایی بروید که هم ارزان و هم جذاب باشد.

 

به مکان های درحال پیشرفت سفر کنید

مقصدی که خیلی محبوب است، قطعا خیلی هم هزینه بر است. اما مقاصدی که هم شرایط خوب و هم بدی دارند باعث کاهش هزینه سفر فراوان و سر و کار نداشتن با پرداخت های گران می شود. Matthew می گوید کشورهایی که من در آینده ی نه چندان دور و قبل از شروع فصل شلوغی قصد دارم به آنجا سفر کنم و اتاق ها و هتل های بسیار خوبی هم دارد: کوبا، ایران، ماداگاسکار و مغولستان است.

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۵ مهر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع راهنمای سفر
تبلیغات چپ